کد خبر: 54736 A

ایران آرت: جاستین بیبر از یکی از هواداران سلنا گومز که خواسته بود تا در شبکه‌های اجتماعی به همسرش هایلی بیبر حمله کنند، انتقاد کرد.

این خواننده به اینستاگرام رفت و از اقدامات زنی ناشناس انتقاد کرد و گفت: من فقط می‌خواستم این را به اشتراک بگذارم تا مردم ببینند ما روزانه با چه چیزهایی روبرو هستیم.

در ویدئوی این زن که جاستین نیز آن را منتشر کرد، او به فالورهای خودش می‌گوید که پنجشنبه  لایو پرسش و پاسخ هیلی و جاستین را فحش باران کنند. این زن مردم را تشویق کرد تا درباره "جلنا" و  اینکه "سلنا بهتر است" اظهارنظر کنند.

جاستین در این باره گفت: "بسیار سخته که می‌بینم یکسری افراد بقیه را جمع می‌کنند تا  به شخصی که در دنیا بیشتر از همه دوستش دارم، قلدری کنند. این درست نیست."

به نقل از فرامدیا هایلی هم در استوری به سخنان این زن اشاره کرد و گفت: من معمولاً ساکت می‌مانم و این موارد را تأیید نمی‌کنم زیرا باید از خودم و ذهنیت خودم محافظت کنم. اما این واقعاً به درجه‌ای از خشم و نفرت رسیده است که به طرز تکان‌دهنده‌ای ناسالم و غم انگیز است. من هرگز آرزو نمی‌کنم که با کسی چنین رفتاری شود و هرگز این نوع رفتار نفرت انگیز را تأیید نمی‌کنم."

 

سلنا گومز جاستین بیبر هایلی بالدوین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین