کد خبر: 55333 A

ایران آرت: سر آنتونی هاپکینز با ارسال ویدیویی در اینستاگرام چهل و پنجمین سالگرد پرهیز از نوشیدن مشروبات الکلی را جشن گرفت. این بازیگر ۸۲ ساله سه‌شنبه ۲۹ دسامبر برای اعلام این موفقیت به اینستاگرام آمد تا نگاهی بیندازد به مسیری که در طول نزدیک به پنج دهه پیموده است. هاپکینز به امید اینکه پیام و داستان او الهام‌بخش دیگران برای ترک اعتیاد باشد، توضیح داد که چگونه موفق به این کار شده است.

هاپکینز می‌گوید: "سلام به همه. صبح به‌خیر. خوب، سال جدید در راه است. سال سختی بوده، پر از غم و اندوه برای بسیاری از مردم. اما من ۴۵ سال قبل به یک آگاهی رسیدم. با نوشیدن [الکل] تا پای جان، به سمت یک فاجعه پیش می‌رفتم. نمی‌خواهم موعظه کنم، اما پیامی دریافت کردم. تأملی کوتاه که می‌گفت: "می‌خواهی بمیری یا زنده بمانی؟" گفتم: "می‌خواهم زنده بمانم." و ناگهان احساس رهایی به سراغم آمد و زندگی‌ام شگفت‌انگیز شد."

به گزارش 30نما اگرچه سال ۲۰۲۰ برای بسیاری از مردم سال دشواری بوده اما هاپکینز به سال آینده امیدوار است و می‌گوید: "روزهای تلخ خودم را دارم و گاهی کمی تردید می‌کنم و از این دست مسائل، اما در مجموع می‌خواهم بگویم که طاقت بیاورید. امروز همان فردایی است که دیروز نگرانش بودید. شما جوانان، تسلیم نشوید. تمام سعی‌تان را بکنید، به مبارزه ادامه دهید. جسور باشید و [خواهید دید که] نیروهای عظیم به یاری شما می‌آیند. آن [نیرو] در زندگی محافظ من بوده است. این تمام چیزی است که می‌توانم به شما بگویم. سال نو مبارک، بهترین سال خواهد بود. متشکرم."

هاپکینز پس از ترک مشروبات الکلی در سال ۱۹۷۵ در فیلم‌های تحسین‌شده‌ای مانند "سکوت بره‌ها" (The Silence of the Lambs) در سال ۱۹۹۱ نقش "هنیبال لکتر" بازی کرد. دیگر نقش‌های به‌یادماندی او در سال‌های بعد با فیلم‌های "نیکسون" (Nixon)، "ماسک زورو" (The Mask of Zorro)، "دراکولا" (Dracula) و اخیراً فیلم‌های "ثور" (Thor) مارول خلق شدند.

مشروبات الکلی آنتونی هاپکینز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین