کد خبر: 55573 A

ایران آرت: خانم ایمان از همسر فقید خود، دیوید بویی سخن گفت و او را "عشق راستین" خود نامید و گفت "هرگز" دوباره ازدواج نخواهد کرد. 

این مدل ۶۵ساله در مصاحبه با نشریه هارپر بازار بریتانیا گفت: "می‌دانید، او عشق راستین من بود. دخترم روزی از من پرسید که آیا دوباره ازدواج خواهم کرد، و من پاسخ دادم: هرگز."

دیوید بویی که در سال ۲۰۱۶ در اثر ابتلا به سرطان کبد درگذشت، با خانم ایمان دختری به نام لکسی دارد. 

به نقل از ایندیپندنت ایمان که در سال ۱۹۹۲ با آقای بویی ازدواج کرد، همچنین از این گفت که چگونه زندگی آن‌ها کنار هم خیلی "عادی" بود و اظهار داشت که آرزو می‌کند ‌که کاش آن‌ها کمی زمان بیشتری کنار هم داشتند.

او گفت: "نمی‌شد زندگی عادی‌تری از این داشت. واقعا مانند تمام ازدواج‌های معمولی دیگر بود. او مردی گرم و خیلی شوخ بود. می‌دانید، همه از این می‌گویند که او چقدر آینده‌گرا بود، ولی نه او اصلا این گونه نبود. او بیش از همه چیز دوست داشت یک کت و شلوار سه تکه بپوشد… زندگی ما یک زندگی عادی و زیبا بود و دقیقا به همین دلیل بی‌نظیر بود. ما به راحتی در نیویورک زندگی می‌کردیم، دخترمان را از مدرسه برمی‌داشتیم و همه جا قدم می‌زدیم… می‌دانید، کاش چند سال بیشتر با هم داشتیم." 

ایمان همچنین از احساسات خود در دوران سالگرد وفات بویی صحبت کرد و آن را "غم‌انگیزترین اوقات" خواند. پنجمین سالگرد درگذشت آقای بویی ۱۰ ژانویه است. اما او هنوز احساس می‌کند که این خواننده کنار او حضور دارد.

 

مانکن دیوید بوی دیوید بویی ایمان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین