کد خبر: 55666 A

ایران آرت: روز جمعه، برابر با ۸ ژانویه 2021 فیلمبرداری قسمت آخر رئالیتی شو خانواده کارداشیان به صورت رسمی به اتمام رسید.

پخش این مجموعه تلویزیونی از سال ۲۰۰۷ میلادی در ۲۰ فصل مجزا شروع شد و روایتی از زندگی روزمره و واقعی کیم، کلوئی و کورتنی کارداشیان همراه با خواهران ناتنی‌شان کایلی و کندال جنر است. مادر آن‌ها، کریس جنر و برادرشان راب کارداشیان نیز در رئالیتی شو حضور دارند.

پس از اتمام فیلمبرداری قسمت آخر رئالیتی شو Keeping Up With The Kardashians، کیم و کورتنی کارداشیان در واکنش به این موضوع، متن‌هایی منتشر ساختند.

به نقل از فرامدیا کورتنی کارداشیان ۴۱ سال عکسی را به اشتراک گذاشت و نوشت: "رسما دارم گریه می‌کنم! دلم برای تک تک ثانیه‌ها تنگ خواهد شد".

کیم کارداشیان نیز عکس‌هایی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و گفت: "از همه‌ شما برای این که ما را در این ۱۴ سال تماشا و حمایت کردید، ممنونم. بسیار متشکرم که در تمام اوقات خوب و بد، اشک‌ها و شادی‌ها و انواع اتفاقات با ما همراه بودید. من در این مسیر، افراد بی‌نظیری را ملاقات کردم و همیشه به یادشان خواهم بود. بدون همراهی شما جایی که امروز هستم، نبودم. از همه شما بسیار متشکرم".

 

کارداشیان کیم کارداشیان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین