کد خبر: 55797 A

ایران آرت: الک بالدوین دوشنبه ۱۸ ژانویه در صفحه‌ی توییترش اعلام کرد که "فعلاً" شبکه‌ی اجتماعی توییتر را ترک می‌کند. او می‌نویسد: "توییتر مثل یک مهمانی است که در آن همه فریاد می‌زنند. این مهمانی خیلی خوبی نیست. فعلاً خداحافظ."

جدایی بالدوین از توییتر به فاصله‌ی چند هفته پس از انتقاد از همسرش "هیلاریا بالدوین" صورت می‌گیرد که به جعل لهجه و اسپانیایی نمایاندن خودش برای چندین سال متهم شده بود. یک کاربر ناشناس توییتر چندین ویدیوی قدیمی از "هیلاریا بالدوین" به اشتراک گذاشته که او با لهجه‌ی اسپانیایی حرف می‌زند، در حالی که متولد بوستون است و تنها دوران کودکی‌اش را در اسپانیا گذرانده است.

به گزارش 30نما "هیلاریا بالدوین" به اتهامات واکنش نشان داده و توضیح می‌دهد که او و همسرش "هر دو فرهنگ [آمریکایی و اسپانیایی] را در خانه گرامی" می‌دارند و به فرزندانشان هر دو زبان را می‌آموزند.

به دنبال مطرح شدن این اتهامات، بازیگر سریال‌های "۳۰ راک" (30 Rock) و "اجرای زنده شنبه شب" (SNL) از همسرش حمایت کرد و با انتشار ویدیویی در اینستاگرام گفت "وقتی کسی را دوست داری، باید از او پشتیبانی کنی" و بینندگان را توصیه کرد که "به منبع توجه" کنند.

 

الک بالدوین آقای بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین