کد خبر: 56763 A

ایران آرت: زن مرموزی که سگ های بولداگ فرانسوی لیدی گاگا را بعد از دزدیده شدن در لس آنجلس پیدا کرد، گفته است که این دو توله را در حالی که به یک میله بسته شده بودند پیدا کرده است. منابع پلیس گفته اند که این زن یک شهروند قانونمندار و مهربان بوده که بر اساس پوشش خبری رسانه ها از سرقت سگ های لیدی گاگا، آن ها را شناخته است.

ظاهراً وی پس از پیدا کردن سگ ها از طریق ایمیلی که توسط گاگا در شبکه های اجتماعی منتشر شده با وی تماس گرفته و به او گفته شده که به نزدیک ترین پاسگاه پلیس مراجه کند.

منابع نزدیک به خواننده مشهور آمریکایی و ستاره فیلم Star is Born مدعی شده اند که وی با کمال میل به قول خود وفا کرده و جایزه ۵۰۰,۰۰۰ دلاری که قول داده بود را به یابنده خواهد داد.

یک زن که نام او فاش نشده بعد از پیدا کردن سگ های بولداگ فرانسوی لیدی گاگا جایزه 500000 دلاری را دریافت خواهد کرد

به گزارش روزیاتو لیدی گاگا تاکنون واکنشی رسمی به پیدا شدن سگ هایش نشان نداده اما گزارش ها نشان می دهد وی بعد از دریافت خبر پیدا شدن سگ هایش که در شرایط مناسبی قرار دارند اشک شوق ریخته است. پدر لیدی گاگا نیز خواستار مورد تعقیب قرار گرفتن دو مهاجم و سارق به جرم حمله مسلحانه و تلاش برای قتل رایان فیشر ۳۰ ساله، نگهدارنده سگ های دخترش شده است. فیشر در حالی که سعی داشت از دو سگ بولداگ فرانسوی گاگا با نام های کوجی و گوستاو مراقبت کند، مورد اصابت چند گلوله مهاجمان قرار گرفت. صبح روز شنبه و ساعاتی پس از پیدا شدن سگ های دخترش، جو گرمانوتا با فاکس نیوز مصاحبه کرد.

کاپیتان جان تیپت، افسر ارشد بخش سرقت پلیس لس آنجلس گفته است که یک زن این دو سگ را در حدود ساعت ۶ عصر به ایستگاه پلیس المپیک کامیونیتی در شمال غربی مرکز شهر آورده است. هویت این زن و مکان پیدا شدن سگ ها به خاطر امنیت یابنده و به دلیل این که تحقیقات پلیس در مورد این سرقت همچنان ادامه دارد، فاش نشده است.

 

لیدی گاگا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین