کد خبر: 56932 A

ایران آرت: مدارک مربوط به طلاق کیم کارداشیان و کانیه وست، دلایل این زوج مشهور برای جدایی را افشا می کند که باعث حیرت طرفداران و محافل هالیوودی شده است. روزنامه سان به طور اختصاصی به این اسناد دست یافته و گفته که این دو بعد از یک دعوای شدید بر سر اینکه برای تعطیلات تابستان به کجا بروند تصمیم به جدایی گرفته اند. بر اساس اسناد دادگاه، کیم کارداشیان «تفاوت های غیرقابل اصلاح» را دلیل اصلی درخواست طلاق خود اعلام کرده است. این اسناد همچنین نشان می دهند که کیم ۴۰ ساله قصد دارد همراه با کانیه حضانت مشترک چهار فرزندشان را بر عهده داشته باشند.

فرزندان این دو عبارتند از: نورث ۷ ساله، سنت ۵ ساله، شیکاگو ۳ ساله و سالم یک ساله. همچنین این اسناد نشان می دهند که بنیانگذار خط تولید لباس SKIMS خواستار این شده که هیچ یک از والدین نتوانند ادعای حمایت مالی از دیگری را داشته باشند. در ۱۹ فوریه بود که کیم کارداشیان با درخواست رسمی طلاق خود از کانیه بعد از ماه ها گمانه زنی و شایعه، طرفداران خود را متحیر ساخت. وکیل مدافع کیم کارداشیان تایید کرده است که موکلش روز جمعه به طور رسمی درخواست طلاق از کانیه وست را تسلیم دادگاه کرده است. منابع نزدیک به این خانواده مدعی شده اند که کانیه نیز مشکلی با حضانت مشترک فرزندانشان نداشته و قصد دارند همچنان در کنار هم از فرزندانشان مراقبت کنند.

همچنین توافقاتی برای تقسیم ثروت ۲ میلیارد دلاری این دو صورت گرفته و هیچ یک از این دو با این توافق مخالفتی نداشته اند. گفته می شود که این دو اکنون در حال توافق بر سر محل اقامت هستند. بر اساس اسناد مجله فوربس، ثروت کیم کارداشیان حدود ۹۰۰ میلیون دلار است. در طرف مقابل ثروت کانیه وست بیش از ۱.۲ میلیارد دلار تخمین زده شده است. یک منبع خبری به روزنامه سان گفته است که کانیه در صحبت با دوستان نزدیک خود مدعی شده کیم کارداشیان با درخواست طلاق قصد فشار به او را داشته و در واقع قصد بلوف زدن را دارد، ادعایی که با عصبانیت کارداشیان مواجه شده بود.
 

مدارک مربوط به طلاق کیم کارداشیان و کانیه وست، دلایل این زوج مشهور برای جدایی را افشا می کند که باعث حیرت طرفداران و محافل هالیوودی شده است.

به گزارش روزیاتو این منبع خبری به روزنامه سان چنین گفته است:«کیم بارها به ایده طلاق فکر کرده بود و به همین خاطر از قبل کارهای اداری آن را برنامه ریزی کرده و آماده اقدام بود، و در نهایت تصمیم گرفت این درخواست را ارائه دهد. این اقدام به نوعی برای خانواده اش یک غافلگیری بود زیرا آن ها می دانستند که تا چه حد وی کانیه را دوست دارد و می دانستند که او واقعاً نمی خواهد چنین کاری انجام دهد. همه آن ها می دانند که او حس می کند چاره دیگری ندارد. برخی از نزدیکان به خانواده فکر می کنند که کیم در واقع قصد جدایی ندارد بلکه این یک حرکت استراتژیک برای بیدار کردن کانیه است و اینکه او بفهمد اگر تغییر نکند او را از دست خواهد داد». این زوج مشهور در ماه می سال ۲۰۱۴ در مراسمی مجلل در کشور ایتالیا با یکدیگر ازدواج کردند.

در ماه ژوئیه سال گذشته میلادی کانیه وست با انتشار توییتی اعلام کرد از سال ۲۰۱۸ به جدایی از همسر خود فکر می کرد، زمانی که کارداشیان به میک میل، رپر آمریکایی برای کار بر روی اصلاح مشکلات نظام عدالت کیفری آمریکا پیوست. این توییت بخشی از یک تعداد توییت بود که بعدها حذف شدند. وست در این توییت ها از مادر همسر خود، کریس جنر نیز با نام «کریس جونگ اون» یاد کرده بود که از قرار معلوم اشاره ای بود که کیم جونگ اون، رهبر جنجالی کره شمالی.

مدارک مربوط به طلاق کیم کارداشیان و کانیه وست، دلایل این زوج مشهور برای جدایی را افشا می کند که باعث حیرت طرفداران و محافل هالیوودی شده است.

دسامبر سال گذشته میلادی نیز منبعی ناشناس به رسانه ها گفته بود این زوج حضور فیزیکی زیادی در کنار یکدیگر ندارند و «هر یک تمرکز خود را بر چیزهایی گذاشته اند که برای خودشان اهمیت دارد.» مثلاً کارداشیان تمرکز خود را بر فعالیت حقوقی اش گذاشته و وست به عنوان یک کاندیدای مستقل در انتخابات سال ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا شرکت کرد. این سومین ازدواج کیم کارداشیان و اولین ازدواج وست بود. کارداشیان پیش از این در سال ۲۰۰۰ با دیمون توماس ازدواج کرد و در سال ۲۰۰۴ از وی جدا شد. زندگی مشترک کارداشیان با کریس هامفریز نیز در سال ۲۰۱۱ آغاز شد و در سال ۲۰۱۳ به پایان رسید.

کیم کارداشیان کانیه وست
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین