کد خبر: 57620 A

ایران آرت: نامزدی جنیفر لوپز با الکس رودریگز برای بسیاری از طرفداران او جذاب بود و همه برای ازدواج رسمی این دو نفر لحظه شماری می کردند اما اواخر سال قبل گزارش هایی از اختلاف این نفر و جدایی آنها منتشر شد. تکذیب خبر جدایی توسط جنیفر لوپز و حضور جنیفر و الکس در مراسم سوگند ریاست جمهوری بایدن مدتی اخبار و شایعات پایان ارتباط آنها را متوقف کرد اما تنور این اخبار دوباره با انتشار عکس هایی از جنیفرلوپز که این بار حلقه ازدواج به دست ندارد، دوباره گرم شده است.

هفت صبح نوشته است: جنیفر لوپز تصاویری از فیلم جدید خود یعنی "عروسی تفنگ ساچمه‌ای" و نوشته آخر هفته را به کار پرداخته است.

با این حال نکته جالب توجه این است که حلقه نامزدی او به طور محسوسی غایب بوده است. همان حلقه یک میلیون دلاری که نشانی بود از نامزدی او با آقای الکس رودریگز و ظاهرا حالا از دست درآمده تا نشانی باشد بر رابطه‌ای که دیگر وجود ندارد. عروسی تفنگ ساچمه‌ای یک فیلم اکشن کمدی رمانتیک آمریکایی به کارگردانی جیسون مور است. خود این عروسی نوعی سنت برای فرار از خجالت در روابط جنسی پس از ازدواج بین عروس و داماد است.

شایان ذکر است شایعات در فضای مجازی حکایت از آن دارد که علت تیره شدن روابط جی لو و الکس، بی وفایی الکس به جنیفر بوده است.

در ادامه عکس حلقه گران قیمت جنیفر را می‌بینید:

جنیفر

جنیفر لوپز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین