کد خبر: 57626 A

ایران آرت: هنری کویل سراپا عاشق شده است. کویل، ستاره "لیگ عدالت" که معمولاً اطلاعاتی از زندگی خصوصی خود منتشر نمی‌کند روز شنبه عکسی با نامزد جدیدش "ناتالی ویسکوسو" در حال بازی شطرنج منتشر کرد. او با نوشتن متنی عشقش را به ویسکوسو اعتراف کرده است: "ظاهر با اعتماد به نفس من کمی پیش از آن که عشق زیبا و بی‌نظیرم ناتالی، مرا در شطرنج شکست دهد."

در این عکس، کویل ۳۷ ساله در حال لبخند زدن به ناتالی دیده می‌شود در حالی که ناتالی به صفحه شطرنج خیره شده و به حرکت بعدی‌اش فکر می‌کند. ویسکوسو، نایب‌رئیس استودیو تلویزیون و دیجیتال لجندری انترتینمنت لس‌آنجلس است. علاوه بر کویل، ویسکوسو نیز این عکس را در صفحه اینستاگرام خود با این متن منتشر کرده است: "در حال یاد دادن بازی شطرنج به هنری عزیزم… یا… شاید او اجازه می‌دهد برنده شوم؟"

caviill_relationship


به گزارش 30نما پر سر و صداترین رابطه کویل پیش از این در سال ۲۰۱۳ با ستاره سریال "تئوری بیگ بنگ" کیلی کوئوکو بود. این در حالی است که طرفداران این بازیگر پس از اینکه هفته گذشته عکسی از او با دختری بلوند در لندن منتشر شده بود شروع به بررسی احتمالات کرده بودند. عکس کویل تاکنون بیش از دو میلیون لایک و سی هزار کامنت دریافت کرده است.

 

 

ازدواج لیگ عدالت هنری کویل نامزدی آقای بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین