کد خبر: 58782 A

ایران آرت: جنیفر لوپز یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین ستاره‌های هالیوود است که در حوزه‌ی بازیگری، خوانندگی و رقص فعالیت می‌کند و تاکنون موفق به دریافت جوایزی چون گلدن گلاب و گرمی شده است. جنیفر لوپز در مهم‌ترین مراسم‌های آمریکای حضور داشته و هنرنمایی کرده که در این میان می‌توان به اجرای او در مراسم تحلیف ریاست جمهوری سال ۲۰۲۱ نیز اشاره کرد.

او در این سال‌ها در اوج محبوبیت و موفقیت قرار دارد و یک ستاره‌ی واقعی است اما جالب است بدانید که او قبل از اینکه به شهرت برسد شغل‌های مختلفی را تجربه کرده بود. 

به نوشته سایت دینو، جنیفر لوپز قبل از اینکه به یک ستاره تبدیل شود، در پشت صحنه‌ی فیلم‌ها مشغول کار بود و مسئولیت‌هایی ساده و حاشیه‌ای را در صحنه به عهده داشت. او همچنین در حوزه‌ی تئاتر نیز فعالیت می‌کرد و به طور کلی فاصله‌ی زیادی با هالیوود داشت. اما در نهایت سر از فیلم‌های سینمای موفقی در آورد و توانست در سینما به خوبی بدرخشد.

جنیفر لوپز

از سوی دیگر جنیفر لوپز در دوره‌ای به عنوان منشی در یک دفتر حقوقی و مالیاتی کار می‌کرد. در واقع در دهه 1980، جنیفر لوپز شنبه‌های خود را در دفتر حقوقی توماس لاوین سپری می‌کرد. توماس لاوین در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۴ با مجله‌ی تایمز اعلام کرده بود که اگر جنیفر لوپز مسیر کاری خود را در حوزه‌ی حقوق ادامه می‌داد قطعا یک وکیل بزرگ و موفق می‌شد. البته ممکن است جنیفر لوپز روزی به وکیل شدن فکر کند و تصمیم بگیرد در این حوزه تحصیل و فعالیت کند.

 

جنیفر لوپز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین