کد خبر: 58980 A

ایران آرت: تام فلتون بازیگر فیلم‌های "هری پاتر" (Harry Potter) به شایعه رابطه عاشقانه با "اما واتسون" واکنش نشان داده است. واتسون و فلتون در فیلم‌های "هری پاتر" به ترتیب نقش "هرمیون گرنجر" و "دراکو مالفوی" را بازی کرده‌اند. به دنبال پایان چندگانه سینمایی "هری پاتر" در سال ۲۰۱۱، این دو بازیگر رابطه دوستانه خود را حفظ کرده‌اند، اما هواداران گمانه‌زنی می‌کنند که آن‌ها رابطه‌ای رمانتیک با دارند.

فلتون در مصاحبه با "اینترتینمنت تونایت" به این شایعه واکنش نشان داده و پس از سکوتی طولانی و خنده‌ای عصبی می‌گوید: "فکر کردم سکوتم گویای همه‌چیز باشد." او می‌افزاید: "اگر اصلاً این حرف معنایی داشته باشد باید بگویم که چیزی شده‌ایم، چون برای مدتی طولانی بسیار نزدیک بودیم. دوستش دارم. امیدوارم که پاسخ این ستایش را بدهد."

به گزارش 30نما، فلتون اضافه می‌کند: "در مورد جنبه رمانتیکش، فکر می‌کنم رابطه‌ای اسلیترین-گریفندور مانند باشد تا رابطه تام و اما. قطعاً به او علاقه دارم. اینکه عضوی از آن گروه بودم، و او تنها عضو دختر بود، قطعاً جوان‌ترین دختر گروه بود، و با چیزهایی بزرگ شدم که او بزرگ شد، به‌شدت هیجان‌انگیز بود. کاری می‌کنید که گریه کنم، اما نه، فکر می‌کنم که او تأثیری خارق‌العاده روی دنیا داشت."


05

هری پاتر بازیگر اما واتسون تام فلتون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین