کد خبر: 59630 A

ایران آرت: پس از حضور بشیر حسینی در برنامه‌ای با اجرای مژده لواسانی و صحبت‌هایی که داور عصر جدید درباره رفتن به یک سفر اربعین "توپ" و "شیطون بلا" با خانم مجری مطرح کرد و حاشیه‌هایی که ایجاد شد، همسر بشیر حسینی متنی را منتشر کرد. 

به گزارش مهر، همسر بشیر حسینی داور "عصر جدید" شب گذشته ۱۴ تیر با انتشار متنی سخنان منتسب به خود در فضای مجازی را تکذیب کرد.

وی در این یادداشت آورده است:

"امروز یک خبر سراسر کذب و متوهمانه در فضای مجازی دیدم که کانالی مجهول‌الهویه از قول من و در رابطه با همسرم آقای سید بشیر حسینی دروغ‌پردازی و عقده‌گشائی کرده بود.

قلم‌های زهرآگین و قلب‌های بیمار و کینه‌های عمیق جبهه ضدفرهنگی، این بار حریم خانواده ما را هدف گرفته و در کمال وقاحت آشیانه امن و آرام ما را که به نور اهل‌بیت (علیهم‌السلام) و خدمت به خانواده شهدا (الحمدلله) منور است، هدف گرفته.

می‌فهمم که همسرم در برنامه زنده یک خطای زبانی داشته و از آن عذرخواهی کرده اما این هجمه ناجوانمردانه و حمله به خیمه خانواده و بر هم زدن آرامش زن و فرزند، انتقام از سال‌ها تلاش همسرم در سنگر دانشگاه، رسانه و خدمت‌هایی است که هیچ‌وقت نمی‌خواهم رسانه‌ای شود و باید برای قبر و قیامتمان ذخیره شود.

این خباثت‌ها و خیانت‌ها، نه تنها مانع حرکت مجدانه و مجاهدانه همسرم در مسیر اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی نخواهد شد بلکه قدم مرا ثابت‌تر و قلب مرا در همراهی تا آرمان شهادت مستحکم‌تر خواهد کرد.

من و همسرم شکایت الهی خود را به درگاه خدا می‌بریم و شکایت حقوقی را علیه کانال مذکور و مجموعه‌هایی که اقدام به بازنشر آن خبر مطلقاً کذب کرده‌اند در اسرع وقت به مراجع قضایی تقدیم خواهیم کرد. دوشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۰"

 

مژده لواسانی خانم مجری عصر جدید بشیر حسینی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین