کد خبر: 59643 A

ایران آرت: با ادامه پیوند دوباره بین جنیفر لوپز و بن افلک، لوپز می‌گوید "هرگز (حالش) تا این حد خوب" نبوده است. 

این دو که در دهه ۲۰۰۰ یکی از خبرسازترین زوج‌های هالیوود محسوب می‌شدند، ماه گذشته پس از آنکه تصویرشان هنگام تعطیلات در "مالیبو" منتشر شد، "تایید" کردند که بار دیگر رابطه خود را از سر گرفته‌اند.  

خبر پیوند دوباره آن‌ها طرفدارانشان را سخت به هیجان آورد. بسیاری از آن‌ها به شوخی گفتند که حال که این دو بار دیگر یکدیگر را یافته‌اند، "سال ۲۰۰۲ برگشته است".

به نقل از ایندیپندنت، لتس گِت لاود، خواننده، روز دوشنبه (۵ ژوئیه) در برنامه "اَپل میوزیک" در اشاره ضمنی به رابطه‌اش با افلک به زِین لوُ، مجری برنامه، گفت که "سخت احساس خوشحالی" می‌کند. در همان روز تصاویر این دو بازو در بازوی یکدیگر در حال قدم زدن در "هَمتونز" منتشر شد.

لوپز گفت: "می‌دانم که مردم همیشه می‌پرسند "حالت خوب است؟"، "چه خبر؟"، "خوبی؟". نکته همین‌جاست. هرگز حالم به این خوبی نبوده است."

لوپز در ادامه گفت: "می‌خواهم کسانی که مرا دوست دارند ـ چون من بسیار دوستشان دارم ـ بدانند که من حقیقتا به نقطه‌ای در زندگی‌ام رسیده‌ام که از تجرد بسیار راضی هستم. فکر می‌کنم وقتی به این مرحله می‌رسید اتفاقات فوق‌العاده‌ای برایتان پیش می‌آید که هرگز تصور نمی‌کردید بار دیگر در زندگیتان تکرار شوند. من در این نقطه هستم."

بن افلک جنیفر لوپز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین