کد خبر: 59868 A

ایران آرت: در حالی که ایسنا به نقل از سرپرست فرمانداری شادگان تایید کرده یک جوان در جریان تجمع اعتراضی حمایت از معترضان به وضعیت کم آبی کشته شده است، دیگر رسانه های خبری از ادامه اعتراض ها می گویند.

تنش آبی و وضعیت اضطراری در ماجرای کم آبی در حالی در خوزستان بالا گرفته است که پیشتر گفته می شد این کم آبی فقط در چند روستا آن هم فقط در زمینه کشاورزی و دامدپروری به وجود آمده است.

چند روز پیش خبرگزاری مهر خبر داده بود : « تعدادی از اهالی خوزستان به‌خصوص مردم شهرستان‌های دشت آزادگان و هویزه که کشاورزی و دامداری آنان بیشترین ضرر و زیان را در روزهای اخیر به علت تنش آبی به خود دید، امروز با حضور در مقابل ساختمان استانداری خوزستان اعتراض خود را به این وضع نشان دادند. در این اعتراض آرام، مردم با سر دادن شعارهایی خواستار چاره اندیشی مسئولان برای برون رفت از این وضعیت بغرنج شدند. در روزهای اخیر کم آبی رودخانه کرخه مشکلات فراوانی را برای کشاورزی و دامداری مردم، حیات وحش هورالعظیم و … ایجاد کرد که انتشار تصاویر آن باعث ناراحتی‌های فراوانی شد.»

این در حالی ست که رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به اجرای طرح‌های انتقال آب، گفت: انتقال آب موجب شده خوزستان به این روز بیافتد.

 

 

اعتراضات به بی آبی در خوزستان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین