کد خبر: 60301 A

ایران آرت: جیک جیلنهال در مصاحبه جدیدی ادعا کرده است که گاهی حمام کردن را غیرضروری می‌یابد. ستاره "شبگرد" (Nightcrawler) در مصاحبه با مجله "ونتی فر" از لزوم شست‌وشوی مداوم بدن می‌گوید. پژوهش‌های جدید نشان داده است که این شست‌وشوها ممکن است به میکروبیوم‌هایی که از سیستم ایمنی بدن محافظت می‌کنند آسیب برساند.

جیلنهال راجع به بحث نظافت می‌گوید: "همیشه از اینکه گیاه لیف در طبیعت به عمل می‌آید گیج شده‌ام. به نظر می‌رسد که این گیاه را در کارخانه ساخته‌اند، اما در حقیقت این‌گونه نیست. از زمان کودکی مرا شگفت‌زده کرده است. گاهی هرچه بیشتر حمام کردن را غیرضروری می‌بینم."

به گزارش 30نما، این بازیگر سپس در مورد ترانه "آستین‌های توری جدید" (New Lace Sleeves) اثر "الویس کاستلو" اظهار نظر می‌کند: "باور دارم، چون الویس کاستلو شگفت‌آور است که می‌گوید: "اخلاق خوب و بوی بد دهان شما را به جایی نمی‌رساند." بنابراین انجامش می‌دهم. اما از طرفی فکر می‌کنم که حمام نکردن برای محافظت از پوست مفید است، و ما به شکل طبیعی خودمان را تمیز می‌کنیم."

"اشتون کوچر" و "میلا کونیس" نیز ماه گذشته فاش کردند که تنها وقتی ببینند فرزندانشان کثیف شده‌اند آن‌ها را به حمام می‌برند. هرچند این اظهار نظرات در شبکه‌های اجتماعی با مخالفت‌هایی همراه شده اما کارشناسان در واقع از این مواضع حمایت می‌کنند.

ستاره "کوهستان بروکبک" اخیراً در "مرد عنکبوتی: دور از خانه" دیده شده و به تازگی در "آمبولانس" (Ambulance) "مایکل بی" و "گناهکار" آنتوان فوکوا جلوی دوربین رفته است.

 

بازیگر جک جیلنهال
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین