کد خبر: 61695 A

ایران آرت: جرد لتو ادعا می‌کند که در جریان اعتراضات مردم ایتالیا در شهر رم ایتالیا گرفتار گاز اشک‌آور شده است. بازیگر نقش "جوکر" در فیلم "جوخه انتحار" (Suicide Squad) شنبه (۹ اکتبر) در صفحه اینستاگرام خود ویدیویی از مردم معترض به واکسیناسیون به اشتراک گذاشته است.

لتو می‌نویسد: "گرفتار یک تظاهرات در ایتالیا شدم. تا جایی که متوجه شدم علتش اجباری شدن واکسیناسیون بود." او چندین ویدیو که به نظر توسط خودش فیلمبرداری شده‌اند را از این تجمعات به اشتراک گذاشته است. در یکی از این ویدیوها درگیری پلیس با معترضین خشمگین قابل رؤیت است. این ویدیوها گرفتار شدن لتو در گاز اشک‌آور را نشان نمی‌دهند.

به نوشته 30نما، "ریوترز" گزارش داده است که این اعتراضات به دلیل اجباری شدن ارائه "جواز سبز" (Green Pass) برای ورود به اماکن عمومی صورت گرفته است. "جواز سبز" یک گواهی دیجیتال یا غیر-دیجیتال است که نشان می‌دهد دارنده آن واکسن ویروس کرونا را دریافت کرده، تست او منفی بوده یا اخیراً از بیماری بهبودی پیدا کرده است. افرادی که در ایتالیا این جواز را نداشته باشند ممکن است اخراج شوند.

لتو چند ماه قبل در "لیگ عدالت زک اسنایدر" (Zack Snyder’s Justice League) نقش "جوکر" را بازی کرد و اخیراً در حین فیلمبرداری "خاندان گوچی" (House of Gucci) در کنار "لیدی گاگا" و "ال پاچینو" دیده شده است. فیلم "موربیوس" (Morbius) لتو قرار بود تابستان گذشته اکران شود اما سونی نمایش این عنوان ابرقهرمانی را به سال ۲۰۲۲ موکول کرد.

 

جرد لتو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین