کد خبر: 61749 A

ستاره پینک فلوید قبلا اعلام کرده بود که بزرگ شدن در خانه‌ای تمام زنانه در کنار مادر و خواهرانش دلیل مشکلات ازدواج او است.

ایران آرت: راجر واترز، ستاره موسیقی ۷۸ ساله در توییتر اعلام کرد که برای پنجمین بار ازدواج کرده است و برخی عکس‌های پشت صحنه از روز عروسی خود را نیز در این پلت فرم اشتراک گذاری عکس منتشر کرد.

راجر واترز که بنیانگذار پینک فلوید بود، زیر عکس‌های عروسی خود نوشت: "من خیلی خوشحالم. "

در یکی از عکس‌ها، این زوج تازه ازدواج کرده در حال بریدن کیک عروسی خود هستند. راجر واترز  همچنین برخی تصاویر  را در حساب‌های فیس بوک و اینستاگرام خود منتشر کرده است.

راجر واترز، جزئیات بیشتری در مورد عروسی ارائه نکرده است. این نوازنده قبلاً بین سال‌های ۱۹۶۹ تا ۱۹۷۵ با جودیت تریم، بین ۱۹۷۶ تا ۱۹۹۲ با کارولین کریستی، بین ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۱ با پریسیلا فیلیپس و اخیراً با لوری دورنینگ از ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ ازدواج کرده است.

IMG_20211014_211301_172

ستاره پینک فلوید قبلا اعلام کرده بود که بزرگ شدن در خانه‌ای تمام زنانه در کنار مادر و خواهرانش دلیل مشکلات ازدواج او است. راجر با انعکاس زندگی عاشقانه و عاشقانه‌های شکست خورده اش توضیح داد: "من فقط معتقد بودم که درست این است که زن تمام قدرت زندگی مشترک را در دست داشته باشد. من فکر می‌کنم زمان زیادی طول کشید تا بفهمم که به عنوان یک مرد داشتن قدرت خوب است. "

 

IMG_20211014_211302_887

 

راجر واترز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین