کد خبر: 42133 A

پیترو کاتاودلا هنرمندی ست که به زیبایی نقاشی را با تصاویر واقعی پیوند می زند. در این گزارش آثار جالب این هنرمند را ببینید

ایران آرت، پیترو کاتاودلا هنرمندی ست که وقتی از مکانی بازدید میکند بسیار علاقمند است خاطره ایی از آن مکان را به ثبت برساند.

پیوند نقاشی و عکس

یک عکس سلفی ساده برای ثبت خاطره او کافی نیست. پیترو به جای عکس های سلفی در مکان دیدنی، نوعی ترکیب عکس و نقاشی را خلق می کند. پروژه در حال انجام او ، CityLiveSketch – مجموعه ای از این تصاویر دیدنی و جالب است که که تخیل پیترو و دنیای واقعی را به هم پیوند می دهد.

پیوند نقاشی و عکس

کاتاودلا میگوید: “من پروژه CityLiveSketch را در سال ۲۰۱۴ شروع کردم ، در ابتدا تصاویر واضح و ساده از مناظر و ساختمانها را طراحی می کردم .” “یک سال بعد تصمیم گرفتم کاری متفاوت انجام دهم. شروع کردم به خلق تصاویری که اصلاح و تکمیل عکس و منظره واقعی هستند. بعد از انجام این کار ، من همه چیز را با نگاه جدید و زاویه جدید می دیدم. اکنون ، من اغلب یک شیء را بسیار متفاوت از آنچه در واقعیت است (مثلاً بخشی از شخصیت کارتونی) می بینم و تصور می کنم. ”

پیوند نقاشی و عکس

به گزارش رشت 20، کاتاودلا Cataudella در زمینه فعالیت خود هنرمندی خودآموخته است و خودش چشمانش را با این نگرش جدید به اطراف آشنا کرده. وی در این باره می گوید: “من هرگز تصویرگری یا رشته های هنری را مطالعه نکرده ام. هر آنچه را که خودم می شناسم با تمرین ، حوصله و اشتیاق فراوان یاد گرفته ام.”

پیوند نقاشی و عکس

“مجموعه کارهای من از یک شی شروع می شود و به طور معمول از یک ساختمان. بعد از اینکه چیزی را که مرا جذب کند پیدا کردم ، سعی می کنم در مورد پیوندی بین فرم های شی یا بنا و چیزی که قبلاً با آن آشنا هستم فکر کنم. این مرحله ممکن است ساعتها طول بکشد. بعد از آن ، شروع به ایجاد تصویر می کنم ، و تخیلاتم را با واقعیت ترکیب می کنم. ”

پیوند نقاشی و عکس

گاهی اوقات این هنرمند برای شروع کار خود از عکس های موجود استفاده می کند ، اما کاتاودلا عاشق سفر و در جستجوی الهام گرفتن از محیط اطراف است. وی می گوید: “من همیشه ترجیح می دهم از تصاویر خودم استفاده کنم.برای پروژه ایی که شروع کردم از بسیاری از مناطق ایتالیا و اروپا بازدید کردم. امیدوارم که بتوانم برای سالهای آینده کار خود را بر روی این پروژه ادامه دهم.”

پیوند نقاشی و عکس

پیوند نقاشی و عکس

پیوند نقاشی و عکس

پیوند نقاشی و عکس

پیوند نقاشی و عکس

 

پیوند نقاشی و عکس پیترو کاتادولا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین