کد خبر: 47267 A

حراجی "کریستیز" در قالب بیانیه‌ای دلیل اتخاذ این تصمیم را "حفاظت از سلامتی و امنیت کارکنان و مشتریانش" عنوان کرده است.

ایران آرت: حراجی "کریستیز" درحالی شعبه‌ نیویورک و سایر شعبه‌های مختلفش را به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل کرد که حراجی "فیلیپس" نیز تمامی رویدادهای حراجش را تا اواسط ماه "می" به تعویق انداخت.

به گزارش ایسنا به نقل از آرت‌ نیوزپیپر، حراجی "کریستیز" که یکی از بزرگ‌ترین حراجی‎‌های دنیا محسوب می‌شود اعلام کرد در کنار شعبه اصلی نیویورک، اغلب شعبه‌های خود واقع در ایالات متحده و اروپا را تا اطلاع ثانوی تعطیل می‌کند و  رویدادهای حراج ماه مارس و آوریل را  نیز به دلیل شیوع ویروش کرونا به تعویق می‌اندازد.

حراجی "کریستیز" در قالب بیانیه‌ای دلیل اتخاذ این تصمیم را "حفاظت از سلامتی و امنیت کارکنان و مشتریانش" عنوان کرده است. با این حال شعبه لندن حراجی "کریستیز" همچنان باز خواهد بود.

در این بین، حراجی "فیلیپس" نیز تمامی رویدادهای حراجی خود را به اوسط ماه "می" موکول و شعبه‌های خود در سراسر ایالات متحده و اروپا را تعطیل کرد.

حراجی "ساتبیز" اما هنوز هیچ بیانیه‌ای مبنی بر تعطیل کردن شعبه‌هایش منتشر نکرده است.

پیش‌تر  حراجی "ساتبیز" اعلام کرده بود رویدادهای حراجی هنر مدرن و هنر معاصر را که قرار بود از سوم تا هشتم آوریل در هفته هنر "‌هنگ‌کنگ" برگزار شود، به شعبه نیویورک حراجی "ساتبیز" منتقل می‌کند

 

حراجی کریستیز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین