کد خبر: 49692 A

عصر امروز هشتمین نشست گویش ویستا در نشست زنده الهام پوریامهر، کیوریتور و بهنام کامرانی با موضوع "کیوریتوریال و ارائه معاصر هنر" در اینستاگرام گالری ویستا برگزار می‌شود.

ایران آرت: از ساعت ۲۰ امروز ۲۱ خرداد گفت‌و شنود زنده پوریامهر و کامرانی در صفحه اینستاگرام گالری ویستا پخش می شود و علاقمندان می توانند در آن مشارکت کنند.

این هشتمین نشست زنده گویش ویستا است که گالری ویستا با محوریت "هنر امروز" در فضای اینستاگرام خود از آن میزبانی می کند . این نشست‌ها  به صورت زنده و آنلاین با حضور هنرمندان و کارشناسان هنر برگزار می‌شود.

این سلسله نشست ها به میزبانی بهنام کامرانی برگزار می شود، او در نخستین برنامه، چهارشنبه سوم اردیبهشت با حمید سوری ذیل موضوع " آموزش و آفرینش " به تبادل نظر پرداخت. در دومین و سومین نشست با بهرنگ صمدزادگان درباره هنر معاصر چالش‌ها و راه‌کارها ،در چهارمین نشست با امیر نصری با تیتر پایان تاریخ هنر ، در پنجمین گپ آنلاین با حمید رضا ششجوانی، پژوهشگر اقتصاد هنر با موضوع "هنرمند، گالری، بازار هنر"، در ششمین نشست زنده با علیرضا لبشکا، کیوریتور و مدیر موسسه رف برلین و در هفتمین گفتگو با محمد رضا مریدی درباره "هنر معاصر ایران در متن خاورمیانه" به گفت‌وگو پرداخت.

گالری ویستا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین