کد خبر: 49912 A

عصر امروز نهمین نشست گویش ویستا به صورت زنده با حضور حمید رضا کرمی، کیوریتور و مدرس دانشگاه و فرشته موسوی، کیوریتور و پژوهشگر در اینستاگرام گالری ویستا برگزار می‌شود.

ایران آرت: از ساعت ۱۹ امروز ۲۸ خرداد گفت‌و شنود زنده کرمی و موسوی با موضوع "کیوریتوری: کنش تا گفتمان" در صفحه اینستاگرام گالری ویستا پخش می شود و علاقمندان می توانند در آن مشارکت کنند.

این نهمین نشست زنده گویش ویستا است که گالری ویستا با محوریت "هنر امروز" در فضای اینستاگرام خود از آن میزبانی می کند . این نشست‌ها  به صورت زنده و آنلاین با حضور هنرمندان و کارشناسان هنر برگزار می‌شود.

هشت نشست پیشین گویش ویستا به میزبانی بهنام کامرانی برگزار شده بود، او در نخستین برنامه، چهارشنبه سوم اردیبهشت با حمید سوری ذیل موضوع " آموزش و آفرینش " به تبادل نظر پرداخت. در دومین و سومین نشست با بهرنگ صمدزادگان درباره هنر معاصر چالش‌ها و راه‌کارها ،در چهارمین نشست با امیر نصری با تیتر پایان تاریخ هنر ، در پنجمین گپ آنلاین با حمید رضا ششجوانی، پژوهشگر اقتصاد هنر با موضوع "هنرمند، گالری، بازار هنر"، در ششمین نشست زنده با علیرضا لبشکا، کیوریتور و مدیر موسسه رف برلین و در هفتمین گفتگو با محمد رضا مریدی درباره "هنر معاصر ایران در متن خاورمیانه" به گفت‌وگو پرداخت.

گالری ویستا فرشته موسوی حمید رضا کرمی کیوریتوری ویستا آنلاین گویش ویستا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین