کد خبر: 50900 A

سوزان یونگمانس که تحت تاثیر هنرمندانی نظیر رامبرانت و ون ایک است، می‌گوید هدف اصلی‌اش از خلق این پرتره‌ها دادن زندگی جدید به مواد قدیمی است.

ایران آرت: سوزان یونگمانس، هنرمند هلندی، در پیروی از استادان نقاش قدیمی عکس‌هایی را با دغدغه محیط زیستی خلق می‌کند، اما با یک دستکاری مدرن: او لباس‌ها و وسایل پیچیده‌ای را با استفاده از پلاستیک‌های بازیافتی، پتوهای قدیمی و بسته‌بندی‌های استفاده شده، تولید می‌کند.

به گزارش مجله فرد، یونگمانس از نقاشانی همچون یان ون ایک، رمبرانت و هولبین الهام گرفته است کسانی که در آن سطح از جزئیات مورد نظر وی برای بازتولید هستند. او می گوید: "وقتی به استادان قدیمی نگاه می کنید ، واقعاً می توانید زمانی را که در نقاشی ها قرار دارند، ببینید و این مطابق با روشی است که من ایجاد کردم."

یک پیام محیطی ضمنی در کار او وجود دارد اما، به گفته وی، هدف اصلی‌اش دادن زندگی جدید به این مواد قدیمی است. "من اکثرا یک جمع کننده هستم – من همه مدل چیزی را جمع می کند، مانند پتو، پشم، چیزهایی را از طبیعت و دوست دارم همه این مطالب داستانی را بیان کنند."

سوزان یونگمانس از مهارت های خود به عنوان یک طراح برای تهیه لباس‌های قرون وسطایی در سوژه‌های پرتره خود استفاده می کند. او به مسائل زیست محیطی، از طریق پوشش های رنسانسی پلاستیکی نگاه می‌کند و توضیح می‌دهد: "ایده ساخت چیزی از هیچ چیز نگاه ما به واقعیت را تغییر می‌دهد."

suzanne-jongmans-the-passenger-times-011

2362

photo_2020-07-11_19-39-04

photo_2020-07-11_19-39-10


Suzanne-Jongmans-1

 

نقاشی هنرمند نقاش سوزان یونگمانس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین