کد خبر: 52599 A

این تابلو نقاشی که "مونه را نشانم بده" نام دارد در سال ۲۰۰۵ خلق شد و قرار است روز بیست و یکم اکتبر در حراجی ساتبیز لندن به حراج گذاشته شود.

ایران آرت: تابلو نقاشی "بنکسی" هنرمند مشهور و ناشناس که با الهام از آثار مشهور "کلود مونه" نقاش نامدار امپرسیونیست خلق شده است به حراج گذاشته می‌شود.

به نقل از گاردین، این تابلو نقاشی که "مونه را نشانم بده" نام دارد در سال ۲۰۰۵ خلق شد و قرار است روز بیست و یکم اکتبر در حراجی ساتبیز لندن به قیمت تقریبی ۳ الی ۵ میلیون پوند به حراج گذاشته شود.

این اثر تصویری از نیلوفرهای آبی مشهور "کلود مونه" را در کنار چرخ‌های خرید و مخروط‌های ترافیکی واژگون‌شده به نمایش می‌گذارد.

ایسنا نوشت این تابلو نقاشی پیش از آنکه اواخر ماه جاری در نیویورک و هنگ کنگ به نمایش گذاشته شود از روز جمعه در یک بازه دو روزه در لندن به نمایش گذاشته خواهد شد.

تابلو نقاشی "مونه را نشانم بده" نخستین‌ بار ۱۵ سال پیش در جریان دومین نمایشگاه آثار بنکسی در لندن به نمایش گذاشته شده بود.

اکتبر سال گذشته، تابلو نقاشی "پارلمان" اثر بنکسی به قیمت ۹.۹ میلیون پوند فروخته شد که این رقم رکوردی در فروش آثار بنکسی به ثبت رساند

 

بنکسی کلود مونه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین