کد خبر: 52696 A

خانه استیو در کاشان با هدف نمایش آثار عکاسان بزرگ جهان،سلسله نمایشگاه های دوستان استیو را برگزار می کند که در نخستین سری، عکس های کنرو ایزو این روزها به تماشا است.

ایران آرت: خانه استیو مک کوری (نگارخانه کاشان) توسط حسین فرمانی، گالری‌دار و مجموعه‌دار معروف، موسس جوایز معتبر بین المللی همچون Ipa , Lucie Awards  و MIFA با همکاری برادران حسین و حسن روشن بخت، خرداد ماه سال گذشته تاسیس شده است و در محله میدان کهنه کاشان و در نزدیکی قدیمی ترین ساختمان شهر اتفاقِ هنری جذاب بین المللی را شکل می دهد.

کنرو ایزو در خانه استیو

آثار کنرو ایزو، عکاسِ شهیر ژاپنی از جمعه‌ ۲۸ شهریور در خانه استیو به تماشا درآمده است. این نمایشگاه که شاملِ ۲۷ قطعه عکس از سه مجموعه معروفش مکان‌های مقدسِ، طبیعت بی جان و آبی است، تا تاریخ ۹ آبان‌ماه در طبقه‌ی پایینِ خانه استیو واقع در خیابان باباافضل، خیابان شهیدان دقیقی، انتهای پارکینگِ جنبِ مسجد جامع برپا خواهد بود.

کنرو ایزو در خانه استیو

جالب اینکه دقیقا پاییز سال پیش ، کنرو ایزو به دعوت خانه استیو در ایران بود ، و بخش هایی از سه مجموعه شاخص او به تماشا هم درآمد؛

کنرو ایزو در خانه استیو

عکس های او در مجموعه مکان های مقدس با محوریت انسان و معنویتِ پرستش است، در مجموعه «طبیعت بی جان»، ایزو به تجسم طبیعت بی جان با رنگ های ساده و سیاه و سفید پرداخته است. او در این مجموعه با توجه و تأکید بر نور و تاریکی، این تضاد را با شوریدگی و شگفت انگیزی ویژه ای به نمایش درآورده است. مجموعه «آبی» این عکاس بین المللی به ترکیب بصری از عناصر بی جان در حوالی انسان در روزمرگی هایش پرداخته است؛ ترکیبی از وسایلی ساده در اطراف‌مان که در کنار هم به نمایشی از فضای سرد و سیال با رنگ آبی می پردازد.

کنرو ایزو در خانه استیو

علاقه‌مندان می‌توانند هر روز از ساعتِ ۱۷ تا ۲۱ از این نمایشگاه دیدن کنند.

 

حسین فرمانی خانه استیو کنرو ایزو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین