کد خبر: 53173 A

بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می‌توانند ابرهای چرخان، ستاره‌های فروزان و هلال درخشان ماه تابلو نقاشی مشهور "شب پرستاره" اثر "ون‌گوگ" را بر روی دیوارهای نمایشگاه ببینند.

ایران آرت: نمایش‌خانه هنر دیجیتالی در دبی، تجربه قدم زدن در میان آثار مشهور هنرمندان نامدار جهان را به بازدیدکنندگان پیشنهاد می‌دهد.

به نقل از نشنال، مسوولان نمایش‌خانه دیجیتالی هنر واقع در "مدینه جمیرا" قصد دارند در اواخر ماه جاری نمایشگاهی را از آثار هنری هنرمندان مشهور جهان همچون "ونسان ون‌گوگ"، "کلود مونه"، "ادوارد  مونک" و "واسیلی کاندینسکی" ترتیب بدهند اما در این نمایشگاه تابلوهای نقاشی بر روی دیوار نصب نمی‌شوند بلکه تصاویر برخی از مشهورترین تابلوهای نقاشی جهان با کمک نورپردازی بر روی کف و دیواره‌های نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهند شد.

ایسنا نوشت به این ترتیب بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می‌توانند ابرهای چرخان، ستاره‌های فروزان و هلال درخشان ماه تابلو نقاشی مشهور "شب پرستاره" اثر "ون‌گوگ" را بر روی دیوارهای نمایشگاه ببینند.

مسوولان نمایش‌خانه دیجیتالی هنر دبی همچنین قصد دارند نمایشگاهی را با کمک واقعیت مجازی از آثار "کازیمیر ماله‌ویچ" و "ناتالیا گنچاروا"، نقاشان روسی برگزار کنند.

تماشاخانه هنر دیجیتال در دبی از ۱۳ اکتبر آغاز به کار خواهد کرد.

 

نمایشگاه کلود مونه ونسان ونگوگ ادوارد مونک ونگوگ اثر هنری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین