کد خبر: 53546 A

کلک شکسته ۲، دومین نمایشگاه آثار خوشنویسی جمعی از هنرمندان شکسته نستعلیق سیرجان است که شرکت گل گهر بر پا می کتد

ایران آرت: برگزاری‌ دومین نمایشگاه آثار خوشنویسی جمعی از هنرمندان شکسته نستعلیق سیرجان دومین نمایشگاه آثار خوشنویسی جمعی از هنرمندان شکسته نستعلیق سیرجان تحت عنوان "کلک شکسته ۲" به صورت مجازی با همکاری روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیرجان عصر دوشنبه افتتاح شد.

نمایشگاه شکسته نستعلیق سیرجان شرکت گل گهر

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، این نمایشگاه که در سال‌های گذشته با حمایت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و حمایت از هنرمندان برگزار می‌ شد با استقبال بسیار باشکوهی از سوی هنرمندان و مردم هنردوست سیرجان مواجه شد، اما متاسفانه امسال به دلیل وضعیت موجود، امکان برگزاری این نمایشگاه همانند سال‌های قبل فراهم نشد و تصمیم به برگزاری آن به صورت مجازی گرفته شد. امید می‌رود این نمایشگاه که اولین نمایشگاه مجازی مورد حمایت شرکت گل‌گهر در دوران شیوع کرونا می‌باشد با استقبال هنرمندان و همشهریان عزیز مواجه شود و نقطه شروعی برای برگزاری سایر نمایشگاه‌ها به صورت مجازی باشد.

علاقه‌مندان و هنردوستان عزیز می‌توانند برای تماشای آثار این نمایشگاه به آدرس اینترنتی http://www.geg.ir/vr/ مراجعه نمایند.

 

 

 

شرکت گل گهر سیرجان هنرمندان سیرجان نمایشگاه کلک شکسته گل گهر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین