کد خبر: 53590 A

یک هنرمند ​با نمایش لباس‌هایی آغشته به خون در مقابل ساختمان ایستگاه راه‌آهنی در شهر "تورنتو" واقع در کانادا نسبت به کشته و زخمی شدن ارمنی‌ها در حملات "آرتساخ" اعتراض کرد.

ایران آرت: عابرانی که از کنار ایستگاه قطاری در تورنتو عبور می‌کردند با صحنه‌ای غیر معمول مواجه شدند؛ مجموعه‌ای از لباس‌های خونین برای اعتراض به جنایات جنگی در "آرتساخ" توسط هنرمند کانادایی-ارمنی به نمایش گذاشته شده بود.

به گزارش ایسنا، "ماریام موقدوسیام" با نمایش لباس‌هایی آغشته به خون در مقابل ساختمان ایستگاه راه‌آهنی در شهر "تورنتو" واقع در کانادا نسبت به کشته و زخمی شدن ارمنی‌ها در حملات "آرتساخ" اعتراض کرد.

این نمایش اعتراضی روز سه شنبه با حضور افرادی همراه بود که پلاکاردهایی با عبارات "بیمارستان‌ها بمباران شده‌اند"، "کلیساها بمباران شده‌اند"  و "کودکان کشته می‌شوند" در دست داشتند.

این نمایش که با هدف جلب نگاه‌ها به ناآرامی‌های آذربایجان و ارمنستان برگزار شده بود با اجرای موسیقی زنده وسط هنرمندان ارمنی، مصری، سوری و عراقی همراه بود.

61763059

آن مایر ایکینس که یک روزنامه‌نگار محلی است، با انتشار تویئتی، این رویداد را یک اعتراض بسیار صلح‌آمیز و بی‌خطر عنوان کرد.

61763060

لباس هنرمند فشن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین