کد خبر: 54724 A

شاهکارهایی از مجموعه هنری کاخ باگینگهام در نمایشگاهی برای عموم مردم به نمایش گذاشته می‌شوند.

ایران آرت: تابلوهای نقاشی از "روبنس"، "ون دایک"، "کانالتو"، "رامبرانت" و سایر هنرمندان بزرگ که معمولا از دیوار سالن‌های بزرگ کاخ باکینگهام آویخته می‌شوند در نمایشگاهی برای عموم مردم به نمایش گذاشته می‌شوند.

با اینکه پیشتر برخی از گردشگران حین بازدید از کاخ از این مجموعه هنری از فاصله دور بازدید کرده بودند اما این نمایشگاه جدید به علاقه‌مندان این امکان را می‌دهد تا این تابلوهای نقاشی را از نزدیکتر تماشا کنند.

تابلو نقاشی "کشتی‌ساز و همسرش" اثر "رامبرانت" که گران ترین تابلو نقاشی خریداری شده توسط "جورج چهارم" محسوب می‌شود اخیرا در گالری ملکه به نمایش گذاشته شده بود اما این نمایشگاه جدید فرصت تماشای مجموعه عظیمی از آثار هنری کاخ باکینگهام در کنار یکدیگر را فراهم کرده است.کلاس موسیقی اثر یوهانس ورمیر


به گزارش ایسنا از بین آثار قابل توجه این نمایشگاه به تابلو نقاشی "کلاس موسیقی" اثر "یوهانس ورمیر" که در حوالی ۱۶۶۰ خلق شده است می‌توان اشاره کرد.

این نمایشگاه که با عنوان "شاهکارهایی از کاخ باکینگهام" از روز جمعه در گالری ملکه واقع در لندن آغاز به کار کرده است تا ۳۱ ژانویه سال ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت.

نقاشی رامبرانت کانالتو روبنس ون دایک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین