کد خبر: 56602 A

جَن هیس که یک معلم بازنشسته ساکن "نورفِک" در انگلستان است، با استفاده از چای‌های کیسه‌ای استفاده‌شده نقاشی‌های مینیاتوری خلق می‌کند.

ایران آرت: یک هنرمند انگلیسی که برای نگهداری از تابلوهای نقاشی که در دوران قرنطینه خلق کرده بود فضای کافی نداشت، به نقاشی کردن در ابعادی کوچکتر از فنجان چای روی آورد.

به نقل از بی بی سی، "جَن هیس" که یک معلم بازنشسته ساکن "نورفِک" در انگلستان است، با استفاده از چای‌های کیسه‌ای استفاده‌شده نقاشی‌های مینیاتوری خلق می‌کند.

این هنرمند می‌گوید: "در دوران کرونا من نقاشی‌های بسیار زیادی خلق کردم و آن‌ها را در هر گوشه خانه قرار می‌دادم تا اینکه دیگر فضای کافی برای سایر نقاشی‌ها نداشتم."

ایسنا نوشت این هنرمند که در فضای مجازی به دنبال ایده‌ای نو برای نقاشی کردن بود با تکنیک‌های یک هنرمند آمریکایی مواجه شد و درنهایت در اوایل ژانویه بود که ایده نقاشی کردن به کمک کیسه‌های چای به ذهنش رسید.

از آن زمان تاکنون این هنرمند ده‌ها اثر هنری با استفاده از چای‌های کیسه‌ای خلق کرده است.

این هنرمند می‌گوید برای ایجاد هماهنگی بیشتر در نقاشی‌هایش از رنگ‌های موجود در اتیکت‌های چای‌های کیسه‌ای برای خلق نقاشی‌ها استفاده می‌کند.

این نقاش که اکنون به یکی از مصرف‌کنندگان بزرگ چای‌های کیسه‌ای تبدیل شده است معتقد است با استفاده از این کار علاوه بر خلق اثر هنری به نوعی در حال بازیافت نیز هست.

نقاشی هنر نقاش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین