کد خبر: 56738 A

آثار هنرمندان برجسته‌ای نظیر ابراهیم حقیقی، علی خسروی، قباد شیوا، کامبیز درم‌بخش، حسین محبوبی و... در میکاگالری کیش به نمایش درآمده است.

ایران آرت: همزمان با رونمایی از وبسایت میکا گالری کیش، نمایشگاه آنلاینی از مجموعه آثار استادان هنر ایران در دو نوبت برگزار شده و همچنین نیز در حال برگزاری است.

نادیا بخشنده مدیر میکا گالری در این خصوص گفت: حدود شش سال است که میکا گالری فعالیت خود را در جزیره زیبای کیش شروع کرده است. شرایط بحرانی دوران کرونا سبب شده تا با دنیای جدیدی مواجه شویم و برای اینکه به روز باشیم، تصمیم گرفتیم در شرایط فعلی حداکثر بهره را از دنیای تکنولوژی ببریم و به کمک آن فعالیت‌های هنری خود را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: در این راستا وبسایت دوزبانه‌ای را از پیش راه‌اندازی کرده بودیم و برنامه‌های خاص برای رونمایی آن داشتیم که متاسفانه شرایط کرونایی اجازه آن را به ما نداد. اما سعی کردیم در همین ایام نیز نمایشگاه‌هایی را به صورت آنلاین برگزار کنیم و امکانات متفاوتی را برای هنرمندان فراهم کنیم.

او همچنین افزود: به هر روی از روز پنج شنبه ۳۰ بهمن همزمان با رونمایی از سایت میکا گالری، نمایشگاه آنلاینی از مجموعه آثار استادان هنر ایران را با کیوریتوری عادل صدر ممتاز برگزار کردیم. 

آثاری از هنرمندان برجسته ای چون: ابراهیم حقیقی، علی خسروی، فرشته ستایش، حسن سلاجقه، قباد شیوا، یعقوب عمامه پیچ، کامبیز درم بخش، حسین محبوبی و احمد وکیلی برای علاقمندان به نمایش در آمده که در وبسایت میکاگالری به آدرس www.micaartgallery.com موجود خواهد بود.

photo_۲۰۲۱-۰۲-۲۷_۱۴-۴۶-۵۹ (2)
اثر قباد شیوا


photo_۲۰۲۱-۰۲-۲۷_۱۴-۴۷-۰۰

اثر علی خسرویphoto_۲۰۲۱-۰۲-۲۷_۱۴-۴۶-۵۹ (3)
اثر یعقوب عمامه پیچ


photo_۲۰۲۱-۰۲-۲۷_۱۴-۴۶-۵۹

photo_۲۰۲۱-۰۲-۲۷_۱۴-۴۶-۵۸

photo_۲۰۲۱-۰۲-۲۷_۱۴-۴۶-۵۸ (2)

photo_۲۰۲۱-۰۲-۲۷_۱۴-۴۶-۵۷


photo_۲۰۲۱-۰۲-۲۷_۱۴-۴۶-۵۷ (3)


photo_۲۰۲۱-۰۲-۲۷_۱۴-۴۶-۵۷ (2)


photo_۲۰۲۱-۰۲-۲۷_۱۴-۴۶-۵۶


photo_۲۰۲۱-۰۲-۲۷_۱۴-۴۶-۵۶ (3)


photo_۲۰۲۱-۰۲-۲۷_۱۴-۴۶-۵۶ (2)


photo_۲۰۲۱-۰۲-۲۷_۱۴-۴۶-۵۵

ابراهیم حقیقی قباد شیوا کامبیز درم بخش میکا گالری حسین محبوبی احمید وکیلی نادیا بخشنده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین