کد خبر: 58610 A

درهای موزه هنرهای معاصر بانک پاسارگاد در باغ نگارستان به روی مردم باز شده است

ایران آرت: موزه هنرهای تجسمی معاصر بانک پاسارگاد همزمان با اخذ مجوز رسمی از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، دوره جدید فعالیت خود را با اجاره دو سالن مجهز در "مجموعه تاریخی و فرهنگی باغ موزه نگارستان" از تیرماه ۱۳۹۹ آغاز و پس از آماده سازی سالن های نمایش به نحوی که شایسته ارائه استاندارد آثار، و در شأن هنرمندان و هنر دوستان باشد، فعالیت خود را از اواخر سال گذشته آغاز کرده است.

موزه بانک پاسارگاد

بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری پارس آریان، "موزه پاسارگاد" با در اختیار داشتن بیش از ۶۰۰ شاهکار هنری از هنرمندان معاصر ایران زمین شامل نقاشی، نقاشی خط، مجسمه، نقش برجسته و عکس، مجموعه منحصر به فردی جهت مرور تاریخ هنرهای تجسمی معاصر و مدرن ایران را به خصوص جهت بازدید و پژوهش دانشجویان رشته هنر و سایر پژوهشگران، علاقه مندان و فرهیختگان کشور، فراهم نموده است .

موزه هنرهای تجسمی  معاصر بانک پاسارگاد بعد از مدتی تعطیلی به مناسبت محدودیت های ناشی از کرونا، از اول خرداد دوباره شروع به فعالیت کرده و بازدید برای همه علاقه مندان آزاد است.

موزه بانک پاسارگاد

نشانی موزه بانک پاسارگاد: میدان بهارستان- خیابان دانشسرا- خیابان شریعتمدار رفیع – باغ موزه نگارستان، موزه هنرهای تجسمی معاصر بانک پاسارگاد است و علاقمندان می توانند همه روز به استثنای روزهای دوشنبه وتعطیلات رسمی از ساعت ۱۰ تا ۱۸ از این آثار دیدن کنند.

 

موزه بانک پاسارگاد بانک پاسارگاد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین