کد خبر: 59222 A

فایل‌های صوتی تایید می‌کند افشین پرورش به صحت و سلامت آثار علی شیرازی کاملن آگاه بوده و با علم و اطلاع این سلسله مطالب دروغ را نوشته است تا از استاد خوشنویس اخاذی کند.

ایران آرت: خبرنگاران ایران آرت به چند فایل صوتی دسترسی پیدا کرده‌اند که گویای اخاذی افشین پرورش که خود را در شبکه‌های مجازی خبرنگار تحقیقی می‌خواند، از طریق سند سازی،تهمت و افترا است.

ایران آرت در پی راستی آزمایی چندین فایل صوتی برآمده و ضمن تایید صحت و درستی این فایل‌ها به منبع اصلی آنها دسترسی پیدا کرده است.

این فایل‌های صوتی حاوی صدای افشین پرورش است که به صراحت می‌گوید: کاملا ایمان دارم خط‌های آقای علی شیرازی توسط دست ایشان نوشته شده و ایشان پرینت مرتکب نشده است.

این در حالی ست که افشین پرورش در چهار سال گذشته در صفحه شخصی‌اش خط خبری پردامنه‌ای را دنبال کرده مبنی بر اینکه آثار علی شیرازی، دستخط او نیست و حاصل فتوشاپ و پرینت است!

این ادعای پرورش بارها و بارها از سوی استادان خوشنویس تکذیب شد، و حتی ۱۵۰۰ چهره شناخته شده خوشنویسی در یک بیانیه شفاف ادعاهای افشین پرورش را مزورانه و غیر اخلاقی خواندند اما پرورش به نظر خود اصرار ورزید و با خلق سندهای جعلی تلاش کرد بر هنر علی شیرازی سایه تردید اندازد.

علی شیرازی البته از افشین پرورش و چهار کارشناسی که او را یاری کردند شکایت کرد که پرورش به سه سال حبس محکوم شد و حکم نهایی چهار کارشناس پس از مرحله تجدید نظر به زودی اعلام می‌شود.

اکنون این فایل‌های صوتی تایید می‌کند افشین پرورش به صحت و سلامت آثار علی شیرازی کاملن آگاه بوده و با علم و اطلاع این سلسله مطالب دروغ را نوشته است تا از استاد خوشنویس اخاذی کند.

این فایل‌های صوتی مهر تاییدی ست بر این گمانه که اخاذی و بازی با آبروی افرادی که حاضر به پرداخت پول نمی‌شوند هدف صفحه افشین پرورش در اینستاگرام است و این الگویی ست که او در مورد افراد و نهادهای هنری مختلف انجام می‌دهد و در این مسیر از انتساب هیچ تهمتی ابایی ندارد.

ایران آرت تلاش دارد تا منبع اصلی این فایل های صوتی را به انتشار ویدئو دعوت کند تا به شکل واضح پشت پرده این صفحه هتاک و فحاش رو شود.

 

علی شیرازی افشین پرورش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین