کد خبر: 60521 A

این مستند که هفته آینده پخش خواهد شد ناگفته‌های زندگی راس را فاش کرده است.

ایران آرت: باب راس با منش آرام‌بخشی که در "لذت نقاشی" داشت، بینندگان پرشماری را در دهه‌های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ پای تلویزیون نشاند، اما او را امروز حتی نسل‌های جدید با آن لبخند سرخوشانه‌اش می‌شناسند. راس در این برنامه تلویزیونی مفرح به آرامی با بیننده سخن می‌گفت در حالی که برایش نقش‌هایی اعجاب‌آور روی بوم ترسیم می‌کرد. با این حال، نت‌فلیکس با مستند "باب راس: حوادث فرخنده، خیانت و حرص" داستان تلخ‌تری در مورد این شخصیت بازگو خواهد کرد.

"جاشوا روفه" کارگردان این مستند که هفته آینده پخش خواهد شد ناگفته‌های زندگی راس را فاش کرده است. "ملیسا مک‌کارتی"، "بن فالکن"، "دیویا دسوزا" و "استیون برگر" از جمله تهیه‌کنندگان این پروژه بوده‌اند.

به گزارش 30نما، در شرح این مستند آمده است: "مردی که همیشه می‌گفت اشتباهی در کار نیست – فقط حوادث فرخنده وجود دارد – برای چند دهه مردم سراسر دنیا را به وجد آورد. فراسوی آن موهای نمادین، صدای آرام‌بخش، و نقاشی‌های نوستالژیک، رازی نهفته است که بسیاری هنوز کشف نکرده‌اند."

اینکه آن راز چیست با جستجوی کوتاهی در فضای آنلاین افشا می‌شود، اما مستند "حوادث فرخنده، خیانت و حرص" وعده ناگفته‌هایی را می‌دهد که حتی ممکن است تاکنون برملا نشده باشند.

مستند "حوادث فرخنده، خیانت و حرص" ۲۵ آگست از نت‌فلیکس پخش خواهد شد.

 

باب راس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین