کد خبر: 61873 A

این سلسله نمایشگاه های بهزاد حاتم که ذیل عنوان کلی "دیدار هنرمند " شکل گرفته است از مهر ۹۸ با نمایش عکس های ژوبین میراسکندری در گالری آب انبار آغاز شد، اما به جهت پاندمی کرونا با وقفه طولانی روبرو شد..

ایران آرت: بهزاد حاتم ،مجموعه دار و مدیر گالری ۱۰ دومین دیدار هنرمند را به سروناز علم بیگی، نقاش و فیلم ساز اختصاص داده است که عصر جمعه سی ام مهر ۱۴۰۰ در گالری اعتماد برپا می شود.

این سلسله نمایشگاه های بهزاد حاتم که ذیل عنوان کلی "دیدار هنرمند " شکل گرفته است از مهر ۹۸ با نمایش عکس های ژوبین میراسکندری در گالری آب انبار آغاز شد، اما به جهت پاندمی کرونا با وقفه طولانی روبرو شد و اکنون قرار است با نمایشگاه نقاشی های علم بیگی دومین برنامه خود را ارائه دهد.

سروناز علم بیگی

یادداشت های روزانه عنوان این نمایشگاه و دومین برنامه ی دیدار هنرمند است؛ سروناز علم بیگی متولد ۱۳۵۷، کارشناسی ارشد نقاشی دارد و در دهه های ۷۰ و ۸۰ در همین زمینه فعال بود ، لیکن در دهه ۹۰ به فیلم سازی روی آورد و  فیلم های اتاق دوم، تومارو لند و " نقطه و شیر " را ساخت، او همچنین کتاب داستانی با نام آن جا میان دو جهان را منتشر کرده است.

سروناز علم بیگی که می گوید رویاها و کابوس هایش را با نقاشی ثبت می کند پس از سال ها با نمایش 68 نقاشی که در سال های اخیر خلق شده اند در گالری اعتماد. با مردم دیدار می کند.

 

بهزاد حاتم سروناز علم بیگی گالری اعتماد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین