کد خبر: 62389 A

کامبیز درم‌بخش پیشکسوت هنرهای تجسمی کشورمان که مبتلا به ویروس کرونا شده است، زیر دستگاه ونتیلاتور رفت.

ایران آرت: کامبیز درم‌بخش طراح‌، کاریکاتوریست و گرافیست کشورمان چند روزی است که در بیمارستان بستری شده است. او از چند هفته قبل به کرونا مبتلا شد و مراحل درمان را در خانه آغاز کرد. اما از اواسط هفته گذشته به بیمارستان منتقل شد.

نیک‌نام حسین‌پور مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت درباره وضعیت کنونیِ کامبیز درم‌بخش به خبرنگار تسنیم گفت: این هنرمند پیشکسوت از دوشنبه هفته گذشته در بیمارستان آتیه تهران بستری شده است. او از چند هفته‌ قبل به کرونا مبتلا شده بود ولی در خانه تحت درمان و قرنطینه بود.

وی ادامه داد: استاد درم‌بخش از دیروز جمعه 14 مهر 1400 به دستگاه ونتیلاتور وصل شده و نوسان قلبش بالا گزارش شده است. پزشکان بیمارستان مراقبت‌های لازم را از این استاد پیشکسوت به عمل آورده‌اند.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: پسر و همسرِ استاد درم‌بخش در کنار او هستند و  ما هم از موسسه هنرمندان پیشکسوت پیگیر وضعیت ایشان هستیم و آمادگی هرگونه پشتیبانی و حمایت مالی را داریم تا این استاد عزیز هر چه زودتر سلامت خود را به دست بیاورد.

کامبیز درم‌بخش طراح، کاریکاتوریست و گرافیست کشورمان متولد 8 خرداد 1321 در شیراز است. او برنده‌ی چندین جایزه بزرگ معتبر جهانی است.

 

کامبیز درم بخش کامبیز درمبخش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین