کد خبر: 17659 A

بازیگر نقش "جسی پینکمن" قرار است در سریال جدیدی همین نقش را بازی کند ولی او دوست دارد بار دیگر با Breaking Bad به تلویزیون برگردد.

ایران آرت: «وینس گیلیگان» خالق سریال «Breaking Bad» اعلام کرد که بسیار خوشحال می شود اگر روزی بتواند شخصیت «جسی پینکمن» را به تلویزیون بازگرداند.

به گزارش روزنامه اقتصاد برتر، «آرون پاول» در ۶۲ اپیزود سریال «Breaking Bad» با ایفای نقش شخصیت جسی پینکمن توانست تلاش های این شخصیت را در کنار تولید کننده ی مواد مخدر یعنی والتر وایت به تصویر بکشد. بعد از این سریال نوبت به اسپین آف آن رسید که با نام «Better Call Saul» ساخته شد و وینس گیلیگان می تواند با فلش بک زدن به اتفاقات سریال اصلی، بار دیگر جسی پینکمن را به تلویزیون بازگرداند ولی گویا این شخص بیشتر از ایده ادامه دادن «Breaking Bad» استقبال کرده است و اگر روزی فرصتش مهیا شود ایده ای را دنبال می کند که در آن جسی پینکمن در حال فرار کردن است.

پایگاه خبری «Digital Spy» در سالگرد ده سالگی سریال مذکور مصاحبه ای با وینس گیلیگان ترتیب داد. این کارگردان در مصاحبه ی خود آینده ی جسی پینکمن را متصور شد و گفت که اکنون او دیگر زیر سایه ی والتر وایت نیست و زندگی مستقل خود را دارد.

کارگردان «Breaking Bad»  گفت: «هیچ کس نمی تواند احتمال بازگشت این شخصیت در آینده را نادیده بگیرد. هر چیزی ممکن است. در اپیزود آخر سریال، پلیس ممکن بود در هر گوشه و کناری در کمین جسی پینکمن بوده باشد، اما من بیشتر دوست دارم که او فرار کرده باشد چون بنظرم به قدر کافی در سریال عذاب کشیده بود و آزادی کمترین حق جسی پینکمن در زندگی آشفته اش بود. من دوست دارم که تصور کنم جسی در دنیای سریال آزاد است ولی نمی دانم اکنون به چه کاری ممکن است مشغول باشد. امیدوارم که فرار کند و با دختر آرزو هایش ملاقات کند و هرگز سمت کار خلاف نرود. من همیشه عاشق جسی پینکمن بوده ام.»

امر بدیهی آن است که حضور دوباره جسی پینکمن در تلویزیون مشروط به تمایل «آرون پاول» برای ایفای نقش دوباره این شخصیت است و با توجه به اخبار موجود، این بازیگر مدت ها پیش اعلام کرده بود که اگر چنین اتفاقی بیفتد بسیار خوشحال می شود و امیدوار است که حداقل روزی در سریال «Better Call Saul» حضور داشته باشد.

بریکینگ بد جسی پینکمن وینس گیلیگان آرون پارول
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین