کد خبر: 23532 A

فیلم جوکر با حضور خواکین فینیکس خودش را برای اسکار آماده می‌کند.

ایران آرت: درحالی که هنوز تکلیف «بتمن» بعدی مشخص نشده و معلوم نیست دقیقا دی‌سی و وارنر دارند چه کار می‌کنند، تاریخ اکران «جوکر»، فیلم تاد فیلیپس با حضور خواکین فینیکس تعیین شد: هفته اول اکتبر ۲۰۱۹.

به گزارش دنیای تصویر آنلاین، این فیلم که قرار است در فصل جوایز سال آینده به نمایش در بیاید، روایتی متفاوت از بزرگترین شرور دنیای کامیک‌ها ارائه می‌دهد. پروژ‌ه‌ای که جدای از جهان سینمایی دی‌سی و فیلم‌هایی چون «جوخه انتحار» با حضور جرد لتو در نقش جوکر پیش می‌رود.

گفته می‌شود که فلیپس در این فیلم که بیشتر مایه‌های جنایی دارد تا ابرقهرمانی، به دنبال ریشه‌های شکل‌گیری شخصیت جوکر می‌گردد و احتمالا منبع الهام او کامیک تحسین‌شده «جوک مرگبار» اثر آلن مور است که در آن برای اولین بار به گذشته نامعلوم جوکر پرداخته شد.

در روایت مور از جوکر، او ابتدا کمدین ناموفقی بوده که همه چیزش را در زندگی باخته و وقتی به تنگنا می‌رسد دست به خلاف می‌زند. سقوط او در تانکر مواد شیمیایی به تولد جوکر می‌انجامد. چیزی که تاحدود زیادی تیم برتون را هم در «بتمن» محصول ۱۹۸۹ تحت تاثیر قرار داده بود.

در ابتدای پروژه نام مارتین اسکورسیزی به‌عنوان یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی فیلم مطرح شده بود ولی معلوم نیست که او هنوز هم در «جوکر» حضور دارد یا نه.

بتمن جوکر خواکین فینیکس تاد فیلیپس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین