کد خبر: 25437 A

رابین رایت فاش کرد که سریال «خانه پوشالی» یک قدم با کنسل شدن فاصله داشت.

ایران آرت: سریال «خانه پوشالی» با فصل ششم به حضورش در نتفلیکس  پایان می دهد. اما این احتمالا بهترین نتیجه برای سازندگان این سریال  است چراکه ستاره زن آن یعنی رابین رایت وضعیت آن را پیش از تایید ساخت فصل ششم بسیار حساس و تا یک قدمی کنسل شدن توصیف کرده است.

به گزارش آی‌پی‌تی‌وی گاید، رایت که در فصل ششم و در نقش کلر آندروود، به عنوان بانوی اول ایالات متحده روی صندلی قدرت می نشیند، وضعیت سریال را پس از خروج کوین اسپیسی که در پی اتهامات جنسی مطرح شده علیه او اتفاق افتاد این گونه توصیف است: «آن زمان حال و هوا طوری بود که انگار هوایی که تنفس می کردیم غلیظ شده بود. همه به هاروی واینستاین اشاره می کردند و می گفتند باید کار را تعطیل کنیم، درغیر این صورت اینطور به نظر می آید که در حال ستودن این چیز کثیف هستیم.»

اما جواب رایت به این آدم ها چه بود: «سریال ما کثیف نیست. من با نتفلیکس بر سر این موضوع جنگیدم و گفتم که باید کار سریال را تمام کنیم و به آن متعهد باشیم، همچنین به مردمی که آن را در تمام این سال ها تماشا کردند. چرا کنار بکشیم؟»

پاتریشیا کلارکسون یکی دیگر از بازیگران فصل ششم نیز به تلاش همبازی اش برای زنده نگه داشتن سریال و در نتیجه بیکار نشدن بیش از ۲۰۰۰ نفر عوامل دخیل در ساخت سریال، از دستیاران ساخت گرفته تا نیروی امنیت و دربان، شهادت داده است.

فصل ششم و آخر خانه پوشالی را از دوم نوامبر روی سرویس استریم نتفلیکس قرار می گیرد.

کوین اسپیسی خانه پوشالی رابین رایت آزار جنسی آزار جنسی هالیوود
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین