کد خبر: 30350 A

لاله اسکندری گفت: کم کار شده‌ایم چون نورچشمی نیستیم. یک عده نورچشمی‌ترند چه عوامل پشت دوربین و چه جلوی دوربین، پس باید بیشتر کار کنند.

ایران آرت: لاله اسکندری درباره اصرارش برای انتخاب شدن به عنوان قهرمانان و محورهای اصلی داستان‌های تلویزیون گفت: واقعیت این است که شانس و اقبال من باعث شده‌اند تا شرایطی پیش بیاید در مجموعه‌های تلویزیونی که زن محور داستان است، انتخاب شوم. در شروع کار ابراهیم حاتمی‌کیا "خاک سرخ" را پیشنهاد داد و در ادامه "رقص پرواز"، "مشق عشق" و "بی‌قرار" در محوریت داستان قرار گرفتم.

وی افزود: البته که بازی در این نقش‌ها علاوه بر یک موفقیت و درخشش، تیغ دو لبه‌ای هستند که اگر خوب از آب دربیاید بازیگر را به اوج خودش می‌رساند و اگر مورد پسند مخاطب قرار نگیرد، بازیگر، پیشنهادهای بعدی را از دست خواهد داد. شاید هر بازیگری این ریسک را قبول نکند که در جایگاه یک زن قهرمان یک داستان باشد ولی برای من همیشه جذابیت بازیگری پذیرفتن چنین نقش‌هایی بوده است. چون باورم از هنرنمایی، تأثیرگذاری بیشتر بر روی مخاطب است.

اسکندری در در گفتگو با تسنیم در خصوص کم‌کاری در تلویزیون، گفت: تلویزیون متأسفانه شرایط اقتصادی به هم‌ریخته‌ای دارد به نسبت دهه 80 که کار می‌کردیم امروز اسپانسرها برای تلویزیون تعیین تکلیف می‌کنند که به چه گروه‌هایی بیشتر بها داده شود. یک عده‌ای بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند و این رویه باعث شده ما کمتر کار کنیم.

وی درباره روزگار کلیشه، تکرار و رکود سریال‌ها و آثار نمایشی تلویزیون، خاطرنشان کرد: به نظرمن مردم بیشتر از تلویزیون بخواهند از عوامل و بازیگرانی استفاده کند که سال‌های سال به تلویزیون وفادار بوده‌اند. من خودم را فرزند تلویزیون می‌دانم. چرا که اولین کار جدی‌ام مجموعه "خاک سرخ" بود که یکی از پربیننده‌ترین مجموعه‌های دفاع مقدس تلویزیون به حساب می‌آید. وقتی امسال دوباره آی‌فیلم، "خاک سرخ" را پخش کرد من دوباره این فیلم را دیدم. زیرا معتقدم این نوع مضامین و پرداخت‌ها هیچ‌وقت کهنه نمی‌شوند. اینکه برخی از ما کم‌کار می‌شویم کم‌لطفی برخی از دوستان و یا سلیقه برخی از مدیران است. خیلی مواقع پیش‌آمده خیلی از کارها را درگیر تیم‌بازی‌های مرسوم کرده‌اند و این مواقع به نورچشمی‌های پشت و جلوی دوربین بیشتر بها داده می‌شود. من و "ستاره" هیچ‌وقت نورچشمی نبودیم، بنابراین کم‌کارتریم.

ستاره اسکندری لاله اسکندری سریال بی قرار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین