کد خبر: 31178 A

تهیه‌کننده سابق مراسم اسکار می‌گوید: من بر این عقیده‌ام که هرچه ستاره‌های بیشتری در مراسم اسکار حضور داشته باشند بهتر است و نه لزوما مجری.

ایران آرت: امسال "کِوین هارت" هنرپیشه سیاه‌پوست به عنوان مجری اسکار نود و یکم اعلام شد لیکن به فاصله چند روز بحث توئیت‌های جنسیتی گذشته او در فضای مجازی بالا گرفت و این هنرپیشه اعلام کرد که از اجرای مراسم اسکار منصرف شده است. از آن پس این موضوع به یکی از بحث‌های هر روزه رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی بدل گشته و اینکه آیا این هنرپیشه از تصمیم خود بازمی‌گردد یا اینکه کسی دیگر به عنوان مجری مهم‌ترین رویداد سینمایی جهان معرفی می‌شود یا خیر تا اینکه امروز "بروس کوهِن" که خود در گذشته تهیه‌کننده اسکار بوده کلا وجود مجری در مراسم اسکار را لازم نمی‌دادند.

به گزارش فارس به نقل از هالیوود ریپورتر، زمانیکه "دانا گیگلیوتی" که تهیه‌کنندگی امسال مراسم اسکار را برعهده دارد، در روز دوشنبه و در مراسم "نامزدهای انجمن صنفی نویسندگان" در نیویورک به روی صحنه آمد پیامی ساده برای همه داشت: "اگر هرکسی در این سالن از من بپرسد که چه کسی قرار است مجری اسکار باشد، نیروهای امنیتی او را به بیرون راهنمایی خواهند کرد!"

گیگلیوتی پیش از معرفی "بروس کوهِن" به عنوان برنده امسال جایزه "یک عمر دستاورد هنری چارلز بی فیتز‌سایمون" حرفش را با یک جوک آغاز کرد. خود کوهن که با مراسم اسکار غریبه نیست علاوه بر اینکه برای فیلم "زیبای آمریکایی" در ساب ۲۰۰۰ برنده جایزه "اسکار بهترین فیلم" شد. او سال ۲۰۱۱ تهیه‌کننده تلویزیونی مراسم اسکار بود.

"بروس کوهِن" تهیه‌کننده سابق مراسم اسکار گفت: "از زمانیکه آکادمی اسکار مراسم برگزار می‌کند تمرکز بر فیلم سینمایی و ستاره‌های آن بوده است."

او در ادامه افزود: "من به تمام مراسم پیشین اسکار که فکر می‌کنم همیشه تعدادی هنرپیشه ستاره با فیلم‌هایی شاخص وجود داشته‌اند. به اینهمه سال که می‌اندیشم فقط این در ذهنم می‌اید که تنها چیزی که اهمیت داشته و دارد فقط فیلم سینمایی است. منظور من اینست که با این وجود که من این هنرپیشه کمدین برنامه‌های آخر شبی را خیلی دوست می‌دارم لیکن اسکار محفل و رویدادی برای فیلم است ازینرو من بر این عقیده‌ام که هرچه ستاره‌های بیشتری در مراسم اسکار حضور داشته باشند بهتر است و نه لزوما مجری."

اسکار کوین هارت اسکار 2019 مجری اسکار بروس کوهن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین