کد خبر: 31528 A

بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: مردم ایران حالم خوب نیست و اگر فراموشم نکردید برایم دعا کنید.

ایران آرت: نام داریوش اسدزاده ما را به یاد آثار با شناسنامه تلویزیون و سینما می‌اندازد؛ کارهایی همچون "خانه سبز"، "سمندون"، "یتیمخانه ایران"، "قلاده‌های طلا" و "جعبه موسیقی"... او مدتی در بیمارستان ایران‌مهر بستری بود و این روزها در منزل یکی از دوستانش استراحت می‌کند.

به گزارش تسنیم، با او تماس گرفتیم تا حالی از او بپرسیم که یک پیامی برای مردم داشت؛ او گفت: به مردم بگویید همه این سال‌ها افتخار می‌کردم برای هنر این مرز و بوم خدمت کردم و بارها و بارها مرا دیدند. همیشه فخر فروختم که بهترین شغل دنیا را دارم؛ چون با هنرم، لحظات نابی را با مردم سپری می‌کنم. اما مدتی است از این نعمت محروم شده‌ام و در بستر بیماری‌ام.

اسدزاده، تصریح کرد: وضعیت جسمانی خوبی ندارم و نمی‌توانم در صحنه فیلم و نمایش قرار بگیرم و این موضوع آزارم می‌دهد. دوست داشتم این واپسین لحظات عمرم را نیز با مردم سپری می‌کردم. ناتوانی جسمی‌ام اجازه ادامه خدمت را نمی‌دهد و از مردم می‌خواهم اگر فراموشم نکردند برایم دعا کنند تا بتوانم به صحنه بازیگری برگردم و برایشان کماکان افتخار خدمتگزاری را داشته باشم.

داریوش اسدزاده سال‌ها برای هنر این مرز و بوم تلاش کرده است. همان پیرمرد خوش‌سخن و بازیگر کاربلد تئاتر، سینما و تلویزیون که به علت تشدید بیماری‌اش و جراحی سختی که گذرانده این روزها دوران نقاهت را در منزل سپری می‌کند.

 

بازیگر داریوش اسدزاده آقای بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین