کد خبر: 31634 A

یک کمپانی فیلمسازی چینی تهیه‌کنندگی و بخش عمده‌ای از سرمایه‌گذاری فیلم "روزی روزگاری در هالیوود" ساخته جدید تارانتینو را بر عهده گرفت.

ایران آرت: فیلم "روزی روزگاری در هالیوود" با بازی "برد پیت" و "لئوناردو دی‌کاپریو" بخش عمده‌ای از سرمایه‌گذاری خود را از محل یک کمپانی چینی به نام "Bona Film Group" مستقر در پکن تأمین می‌کند.

این کمپانی چینی در درآمدهای فروش جهانی فیلم "تارانتینو" سهیم خواهد بود و قرار است توزیع بین‌المللی این فیلم را در کشورهای چین، هنگ‌کنگ و تایوان نیز در دست بگیرد. کمپانی سونی حق پخش جهانی "روزی روزگاری در هالیوود" را در سایر نقاط جهان بر عهده خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، داستان فیلم "روزی روزگاری در هالیوود" درباره گروه تبهکار "منسون" به سرکردگی "چارلز منسون" است که در اوت ۱۹۶۹ در یک شب چندین نفر را در یک سکونت‌گاه هالیوودی متعلق به "رومن پولانسکی" کارگردان مطرح لهستانی-فرانسوی سلاخی کردند که یکی از این افراد "شارون تیت" همسر باردار "پولانسکی" بود. "پولانسکی" برای مدتی به اشتباه تصور می‌کرد که "بروس لی" احتمالاً قاتل همسر وی بوده است.

دار و دسته "منسون" در سال ۱۹۷۱ در دادگاه گناهکار شناخته شدند و "چارلز منسون" رهبر این گروه در نوامبر سال ۲۰۱۷ میلادی در زندان درگذشت.

"تارانتینو" پیش از این درباره فیلمش توضیح داده بود: "حوادث این فیلم در زمان انقلاب هیپی‌ها و در دوران اوج هالیوود روی داد و سبک و طرح داستان فیلم "روزی روزگاری در هالیوود" شباهت زیادی با فیلم "داستان‌های عامه پسند" (پالپ فیکشن) دارد.

"آل پاچینو"، "مارگو روبی"، "کرت راسل"، "داکوتا فانینگ"، "تیم رأس" و "بروس درن" ترکیب بازیگران مطرح این فیلم را در کنار "لئوناردو دی‌کاپریو" و "برد پیت" تشکیل می‌دهند.

قرار است فیلم "روزی روزگاری در هالیوود" از تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ در سینماهای جهان اکران خود را آغاز کند.

کوئنتین تارانتینو هالیوود برد پیت آل پاچينو دی کاپریو تارانتینو روزی روزگاری در هالیوود
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین