کد خبر: 31814 A

مهناز افشار در واکنش به مقاله توهین‌آمیز روزنامه کیهان درباره فاطمه معتمدآریا گفت: من هم یک پیرزن هستم و منتقدان بدانند که ما با این واژه‌ها قوی‌تر می‌شویم.

ایران آرت: فیلم ناگهان درخت از جمله فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است که قصه آن در سه دوره تاریخی روایت می‌شود. عوامل فیلم در نشست نقد و بررسی آن معتقد بودند با شاعرانگی کارگردان در این فیلم روبه رو هستیم.

صفی یزدانی(کارگردان) در این خصوص گفت: از تمام آنچه در طول زندگی‌ام خوانده و دیده‌ام در ساخت این فیلم الهام گرفتم.

او درخصوص نشانه‌گذاری در فیلمهایش و این مهم که ناگهان درخت ادامه در دنیای تو ساعت چند است، گفت: یک نگاه خاص به رشت دارم و فکر می‌کنم دارم با تماشاچیان خودم کدهایی رد و بدل می‌کنم و اگر کسی آن فیلم را ندیده باشد بازهم علائم را میبیند.

او درخصوص علاقه زیادش به رشت گفت: رگ مادری من به رشت می‌رسد و من خودم را رشتی جا می‌زنم.

به گزارش ایلنا، پیمان معادی (تهیه‌کننده و بازیگر) نیز درخصوص فیلمنامه گفت: فیلمنامه کامل بود و هیچ دخالتی در آن نداشتم. البته که فیلمنامه را دوست داشتم و از جنس سینمای من است. این فیلم را با تمام وجود دوست داشتم.

او ادامه داد: قرار نیست این فیلم 25 میلیارد بفروشد.از این رو در ساخت آن سعی کردیم 10 درصد از مخاطبان عاشق سینما را جذب کنیم. موسیقی فیلم ناگهان درخت نیز مانند آنچه در فیلم در دنیای تو ساعت چند است می‌شنویم خاص و دلرباست. تلفیقی از موسیقی فرانسه و گیلک.

 

مهراب قاسم خانی نیز با تاکید بر آنکه کسی بد تر از او بازی نکرده، گفت: به دنبال کار جدید نیستم اما این تجربه برایم جذاب بود.

مهناز افشار نیز در واکنش به این  نقد که در این فیلم بد بازی کرده است، گفت: یزدانیان از من خواست نقشی را بازی کنم که تاحالا نبوده باشم. در این میاد نقدها مارا قوی‌تر می‌کند.

افشار در ادامه خود را یکی از پیرزن‌های سینمای ایران نامید و تصریح کرد: در راستای صحبت‌های معتمدآریا، منتقدان بدانند که با این واژه‌ها ما قوی‌تر می‌شویم.

جشنواره فیلم فجر پیمان معادی مهناز افشار شقایق دهقان مهراب قاسم خانی صفی یزدانیان ناگهان درخت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین