کد خبر: 32323 A

تلما شونمیکر تدوینگر آثار اسکورسیزی در گفتگو با یاهو گفت که برخلاف عقیده عموم فیلم "مرد ایرلندی" شبیه "رفقای خوب" اثر مشهور جنایی مارتین اسکورسیزی نیست.

ایران آرت: اگر نمی دانید که چه انتظاری باید از فیلم "مرد ایرلندی" پروژه گرانقیمت نتفلیکس به کارگردانی اسکورسیزی با بازی رابرت دنیرو و آل پاچینو داشته باشید، تلما شونمیکر تدوینگر فیلم شما را راهنمایی می کند.

"مرد ایرلندی" شبیه "رفقای خوب" نیست؛ این جمله را شونمیکر در گفتگو با یاهو مطرح کرد. به گزارش صبا، تدوینگر "گاو خشمگین" در این باره گفت: چیزی که آنها فکر می کنند این است که "مرد ایرلندی" شبیه "رفقای خوب" است؛ نه اینطور نیست این کاملا فرق دارد. این فیلم فوق العاده است. آنها عاشق فیلم می شوند. لطفا فکر نکنید که فیلم قرار است "رفقای خوب" باشد.

این تدوینگر برنده سه جایزه اسکار که از بعد از "گاو خشمگین" (۱۹۸۰) تدوینگر ثابت تمام کارهای اسکورسیزی بوده است و اولین بار نیز با اسکورسیزی در سال ۱۹۶۷ همکاری داشته است در حال حاضر با اسکورسیزی روی پروژه "مرد ایرلندی" که اقتباسی از کتاب "شنیده ام خانه ها را رنگ می کنی" نوشته چالز براندت است، همکاری می کند.

تلما شونمیکر تدوینگر فیلم در جای دیگری از گفتگوی خود از شخصیت های نیرومند این فیلم صحبت به میان آورد و گفت که تاکنون تعداد اندکی فیلم را دیده اند.

تا به امروز برای اکران فیلم "مرد ایرلندی" جدیدترین ساخته مارتین به صورت رسمی تاریخی اعلام نشده است اما در چند روز گذشته یکی از بازیگران فیلم در گفتگویی فاش کرد که احتمالا ماه اکتبر امسال این فیلم پرهزینه به سینماها بیاید.

آل پاچینو مارتین اسکورسیزی رابرت دنیرو گاو خشمگین مرد ایرلندی رفقای خوب تلما شونمیکر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین