کد خبر: 33374 A

"کاپیتان مارول" با فروش ۲۰۰ میلیون دلاری در سه روز نخست، یک افتتاحیه فوق‌العاده را رقم زد.

ایران آرت: فیلم سینمایی "کاپیتان مارول" در اکران افتتاحیه خود توانست با فروشی معادل ۲۰۰ میلیون دلار تا رتبه چهارم جدول فروش جهانی صعود کند. این در حالی است که این فیلم سه روز از اکران خود را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش میزان، "بری لارسون" بازیگر مطرح هالیوود در این فیلم نقش اصلی یعنی کاپیتان مارول را بر عهده دارد که یک خلبان نیروی هوایی است که در یک حادثه، دی‌ان‌ایِ او با فضایی‌ها ترکیب می‌شود و قدرت‌هایی مانند نیروی ماورای انسانی، تولید انرژی و پرواز نصیب او می‌شود.

کوین فایگی رئیس مارول استودیوز اعلام کرد که دلیل انتخاب لارسون، توانایی او در ایجاد تعادل میان قدرت‌های ابرانسانی این شخصیت و جنبه‌های انسانی او بود.

ساموئل ال. جکسون در نقش نیک فیوری: مأمور شیلد. فیوری در این فیلم بدون چشم‌بندش ظاهر می‌شود، چرا که وقایع فیلم در دههٔ ۱۹۹۰ میلادی واقع شده و او هنوز چشمش را از دست نداده است.

شخصیت کاپیتان مارول از سوی دو کمپانی رقیب دی سی کامیکس و مارول استودیو طراحی شده و هرکدام تعاریف خاص خود را در قبال این کاراکتر دارند. البته کمپانی دی سی به این شخصیت اسم "شزم" را داده است.

لارسون به تازگی در فیلم سینمایی "قلعه شیشه‌ای" به ایفای نقش پرداخته است. فیلم سینمایی "قلعه شیشه‌ای" به کارگردانی "دانیل کرتون" ۱۱ آگوست ۲۰۱۷ اکران بین‌المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

هالیوود بری لارسون کاپیتان مارول ابرقهرمان ابرقهرمان زن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین