کد خبر: 33732 A

"ترمیناتور ۶" در تاریخ ۱ نوامبر باید با فیلم اکشن دیگر "فرشتگان چارلی" استودیوی سونی رقابت کند

ایران آرت: ششمین قسمت از چندگانه‌ی "ترمیناتور" پارامونت به کارگردانی "تیم میلر" و تهیه‌کنندگی "جیمز کامرون"، "ترمیناتور: سرنوشت شوم" (Terminator: Dark Fate) نام گرفت. آنطور که سایت سی نما نوشته، این فیلم در تاریخ ۱ نوامبر باید با فیلم اکشن دیگر "فرشتگان چارلی" (Charlie’s Angels)‌ استودیوی سونی رقابت کند.

پارامونت چنان از فروش فیلم مطمئن است که طبق اعلام منابع نزدیک به پروژه قصد تغییر تاریخ اکران فیلم را ندارد. اما واضح است که هر دو فیلم "فرشتگان چارلی" و "ترمیناتور: سرنوشت شوم" مخاطبین مرد بزرگسال‌تر را هدف قرار داده‌اند. شاید برخی بر این باور باشند که "فرشتگان چارلی" به همان اندازه برای جذب مخاطبین زن تلاش می‌کند، اما اکشن‌های زنانه همیشه در کشاندن زنان به سینما با چالش‌های جدی مواجه بوده است. یکی از نمونه‌های اخیر فیلم "آلیتا: فرشته‌ی جنگ" بود و در بازارهای داخلی فروش رضایت‌بخشی نداشت. "کاپیتان مارول" نیز در هفته‌ی اول اکرانش مخاطبین مرد بیشتری را به سمت خود کشاند.

علت اصرار سونی به اکران ریبوت "فرشتگان چارلی" در ۱ نوامبر این است که اولین نسخه‌ی سینمایی از سریال محبوب دهه‌ی ۷۰ و ۸۰ میلادی، ۱۹ سال پیش در چنین تاریخی روی پرده رفته، بنابراین در این مورد باید حق را به سونی داد. از طرف دیگر آن‌ها پیش از پارامونت و در ۲۲ اکتبر وقتی که "واندر وومن ۱۹۸۴" به سال ۲۰۲۰ موکول شد، اعلام کرده بودند که فیلمشان را در این تاریخ اکران می‌کنند. با این وجود، "ترمیناتور" چندگانه‌‌ای قدیمی‌ است که در گیشه سابقه‌ی درخشان‌تری دارد. آخرین فیلم "فرشتگان چارلی" در سال ۲۰۰۳ به نمایش درآمده و "ترمیناتور: جنسیس" با فروش ۸۹ میلیون دلاری پایین‌ترین رکورد را در میان دیگر قسمت‌ها از سال ۱۹۸۴ به جای گذاشته، بنابراین هر دو فیلم برای احیای نام خود تلاش می‌کنند.

"جیمز کامرون" سپتامبر ۲۰۱۷ در مصاحبه با "هالیوود ریپورتر" گفته بود: "[قسمت ششم] ادامه‌ داستان "ترمیناتور ۱" و "ترمیناتور ۲" است و می‌خواهیم وانمود کنیم که دیگر فیلم‌ها مثل یک کابوس ترسناک هیچگاه اتفاق نیفتاده‌اند و یا در دنیایی دیگر روی داده‌اند، چیزی که در قصه منطقی به نظر می‌رسد. این فیلم در حقیقت بیشتر توسط [تیم] توسعه یافت… تنها چیزی که من به آن اصرار کردم این بود که به طریقی داستان را دوباره آغاز کنیم و برای قرن بیست و یکم بازسازی‌اش کنیم."

در قسمت ششم "ترمیناتور"، "آرنولد شوارتزنگر" و "لیندا همیلتون" پا به سن گذاشته بازخواهند گشت. پخش داخلی این فیلم را پارامونت و اکران جهانی آن را فاکس برعهده گرفته است.

لازم به یادآوری است که در تاریخ ۱ نوامبر فیلم "بروکلین بی‌مادر" (Motherless Brooklyn) به کارگردانی "ادوارد نورتون" و "سگ‌های قطبی" (Arctic Dogs) هم به نمایش درمی‌آیند

 

آرنولد شوارتزینگر ترمیناتور آرنولد ترمیناتور 6
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین