کد خبر: 34007 A

ستاره "جنگ ستارگان" در بازسازی فیلم ترسناک "بازی بچه‌گانه" به جای شخصیت چاکی صداپیشگی می‌کند.

ایران آرت: "مارک همیل" پس از دهه‌ها بازی در نقش قهرمان چندگانه‌ی "جنگ ستارگان" (Star Wars) در نقش اسباب بازی شیطانی فیلم "بازی بچه‌گانه" (Child’s Play) صداپیشگی می‌کند. همیل که در چهار قسمت از "جنگ ستارگان" نقش "لوک اسکای‌واکر" را بازی کرده، برای استودیوی اوریون در بازسازی فیلم ترسناک "بازی بچه‌گانه" باید به جای شخصیت "چاکی" صداپیشگی کند.

سی نما نوشت؛ دیگر بازیگران این فیلم که روایت مدرن فیلم ترسناک محصول ۱۹۸۸ توصیف شده، شامل "آبری پلازا"، "گابریل بیتمن"، و "برایان تایری هنری" می‌شوند. داستان فیلم در مورد یک عروسک اسباب بازی پسرانه است که اگرچه لبخندی دوستانه می‌زند اما اعمالی شیطانی مرتکب می‌شود. استودیوی اوریون روز پنجشنبه در "واندرکان" از پیوستن همیل به پروژه خبر داد. او با حضور در پنل فیلم به هواداران گفت: "اگر می‌خواهید بدانید در فیلم "بازی بچه‌گانه" چه کسی به جای شخصیت "چاکی" حرف می‌زند، باید بدانید که به آن شخص نگاه می‌کنید."

همیل امسال در سریال "نایت‌فال" (Knightfall) شبکه‌ی History ظاهر شده که به تازگی فصل دوم آن روی ایر رفته است. او اواخر سال ۲۰۱۹ بار دیگر در نقش اسکای‌واکر در فیلم "جنگ ستارگان: اپیزود نهم" به کارگردانی "جی.جی ایبرامز" پدیدار می‌شود. این قسمت به گفته‌ی "اسکار آیزک" بخش پایانی داستان "لوک اسکای‌واکر" خواهد بود که در بیش از چهار دهه‌ی گذشته مسیر سینما را تغییر داد.

"مارک همیل" در فیلم‌ها و سریال‌های انیمیشن، بازی‌های ویدیویی، نمایش‌های رادیویی و پروژه‌های اینترنتی صداپیشگی کرده است که مهمترین آن‌ها صداپیشگی در نقش شخصیت "جوکر" در سریال انیمیشن "بتمن" (Batman: The Animated Series) در سال ۱۹۹۲ و سپس نسخه‌ی سینمایی آن در سال ۱۹۹۳ (Batman: Mask of the Phantasm).

سال گذشته سی‌امین سالگرد تولید قسمت اول "بازی بچه‌گانه" بود. آن فیلم بعدها به یک اثر کالت تبدیل شد و اکنون در کنار شخصیت‌هایی نظیر "پین‌هد"، "لیدرفیس" و "گوست‌فیس" از آن به عنوان یکی از به یادماندنی‌ترین فیلم‌های ترسناک با درجه‌ی سنی بزرگسال یاد می‌شود. فیلم علاوه بر تأثیری که بر فرهنگ عامه داشت، موجب تولید آثار غیرترسناکی مانند "داستان اسباب بازی" و "تد"‌ نیز شد.

"برد دوریف" در قسمت اول و چند دنباله‌ای که پس از آن ساخته شد به جای شخصیت "چاکی"‌ صدپیشگی کرده بود. ریبوت فیلم را "لارس کلیوبرگ" بر اساس فیلمنامه‌ی "تایلر برتون" کارگردانی می‌کند و استودیوی اوریون این فیلم را در تاریخ ۲۱ جون روی پرده می‌برد. شخصیت شرور قصه این بار از هوش مصنوعی برخوردار است.

سینما جنگ ستارگان مارک همیل صداپیشه بازی بچگانه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین