کد خبر: 34156 A

در پی تصمیم آمازون مبنی بر عدم پخش فیلم "یک روز بارانی در نیویورک"، وودی آلن از آمازون ۶۸ میلیون دلار غرامت درخواست کرد.

ایران آرت: پس از قطع همکاری آمازون با "وودی آلن" این کمدین و فیلمساز شکایتی برای دریافت غرامت ۶۸ میلیون دلاری علیه این کمپانی به دادگاه ارائه کرد. "آمازون" فیلم "یک روز بارانی در نیویورک" آلن را هرگز پخش نخواهد کرد.

وودی آلن در طرح دعوای خود ابراز داشته که آمازون بدون هیچ توجیه و دلیل قانونی قرارداد همکاری وی را لغو کرده و تنها مبنا را اتهامات قدیمی جنسی علیه اوعنوان کرده که بیشتر تحت تاثیر جریانات اخیر و جنبش موسوم به "#metoo" (#من هم) اتخاذ شده است. آمازون در همین راستا فیلم محصول خود به کارگردانی وودی آلن با نام "یک روز بارانی در نیویورک" را منتشر نکرده و همچنین اعلام کرده که این فیلم را هیچ‌گاه منتشر نخواهد کرد.

به گزارش فارس، روز جمعه طرفین این شکایت، نماینده آمازون و وودی آلن موارد و اَدله خود را تسلیم دادگاه نیویورک کردند. این مستندات شامل تحقیقات وودی آلن و نیز آمازون در مورد همین پرونده بود.

آمازون یکی از دلایل اصلی قطع همکاری خود با آلن را اتهامات جنسی وی و مهم‌تر از آن قطع همکاری بسیاری از هنرپیشگان، کارگردانان، تهیه‌کنندگان و کمپانی‌های فیلم‌سازی با این فیلم‌ساز عنوان کرده است.

 

وودی آلن هالیوود سلنا گومز آزار جنسی یک روز بارانی در نیویورک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین