کد خبر: 34240 A

مدیر پخش شبکه نسیم به صحبت‌های انتقادآمیز رامبد جوان درباره سیاست‌های نظارتی تلویزیون واکنش نشان داد.

ایران آرت: رامبد جوان اخیراً نسبت به ممیزی در تلویزیون اعتراض کرده و نوشته بود: "با ۲۶ سال کار در تلویزیون هنوز نفهمیدم چه چیزهایی قابل پخش است و چه چیزهایی نیست. شک ندارم بقیه همکارانم هم نمی‌دانند و شک ندارم مسئولین محترم پخش هم نمی‌‌دانند." این صحبت‌ها در واکنش به انتقاد امید حاجیلی بابت سانسور بخش‌هایی از اجرایش در خندوانه مطرح شده بود که جزئیات بیشتر این اتفاق را اینجا می‌توانید دنبال کنید.

اما امجدی مدیر پخش شبکه نسیم در واکنش به صحبت‌های رامبد جوان به خبرگزارش فارس گفته است: اصول کلی ضوابط پخش، ثابت است ولی ممکن است مصادیق مختلف با توجه به وقایع و الزامات اجتماعی فرهنگی سیاسی و متاثر از آنها تغییراتی کند.

مدیر پخش شبکه نسیم از سیاست‌های نظارتی این شبکه به عنوان یکی از مهمترین سیاست‌ها یاد کرد و تصریح کرد: آقای جوان خودش بهتر می‌داند در حدود ۴ سال که با این شبکه کارکرده مدیران شبکه تمام همکاری خود را انجام دادند و ناظران در سخت‌ترین شرایط هم کنار گروه خندوانه بوده‌اند.

امجدی گفت: از اظهارات آقای جوان با سوابق موفق برنامه‌سازی تعجب کردم، چون سیاست‌های نظارتی در هر شب متناسب با زمان و اقتضائات شبکه مورد نظر متفاوت است و این چیز عجیب و غریبی نیست.

وی تأکید کرد: در طول این سال‌ها موارد متعددی بوده که به دلیل نزدیکی زمان تولید و پخش، همکاران ناظر پا به پای عوامل تولید و در حجم فشرده کاری برنامه‌ها را به پخش رسانده‌اند.

امجدی در پایان ابراز امیدواری کرد: برنامه‌سازان محترم در اظهارنظرهای خود انصاف و همه‌جانبه‌نگری لازم را معمول دارند.

 

رامبد جوان خندوانه شبکه نسیم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین