کد خبر: 34287 A

سومین مجموعه "مردگان متحرک، زامبی‌های جسدخوار" برای اکران در سال ۲۰۲۰ ساخته می‌شود.

ایران آرت: شبکه "اِی‌ام‌سی" سومین سری "مردگان متحرک" که ماجرای نجات یافتگان در جهان و درگیری با زامبی‌های جسدخوار را به تصویر می‌کشد، خلق می‌کند. سری جدید سال ۲۰۲۰ پخش خواهد شد.

این سری جدید که هنوز عنوانی برای آن مشخص نشده به همراه دو سری دیگر برای تولید و پخش در سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی شده‌اند.

به گزارش فارس به نقل از ورایتی، "اسکات کالینز" مدیر بخش آگهی شبکه‌های "اِی‌ام‌سی" گفت: "این تصمیم به ما این امکان را می‌دهد که در بازار حضور داشته باشیم و روند تولید "مردگان متحرک" قطع نشود و از ماقبل مسابقات سوپر بول تا روز شکرگزاری ادامه یابد."

سری جدید حول محور دو شخصیت اصلی زن می‌چرخد و ماجراهای بسیار جذابی در پی دارد.

نکته جالب توجه در مورد این فیلم میزان قیمت بالای آگهی‌هایی است که حین این برنامه پخش می‌شود. میانگین قیمت پخش آگهی در این برنامه حدود ۴۱۵ هزار دلار تعیین شده که در تلویزیون تنها برنامه بازی‌های فوتبال "ان‌اف‌ال" نرخی بالاتر از این برنامه را دارا هستند.

سری پیشین این فیلم تنها در سال ۲۰۱۸ مبلغ ۲۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار از محل آگهی‌های این برنامه درآمد داشته است هرچند همین مبلغ قابل توجه هم نسبت به سال پیشین خود یعنی سال ۲۰۱۷ که میزان ۲۶۲ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار درآمد داشته، ۸.۴% هشت و چهار دهم درصد اُفت درآمد داشته است.

هالیوود مردگان متحرک اندرو لینکلن سریال مردگان متحرک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین